Pod branik ili ti navlaka za branik(kao 540)


Recommended Posts

Nash drugar Vujke poseduje ovakav branik.

slikax.th.png

Da li ima zainteresovanih da kod plasticara napravimo ove navlake(pod branik) i za nase ljubibimce.Vujke bi nam pozajmio svoje koje bi plasticaru posluzile kao model za kalup.

Iz kalupa bi izlio nashe primerke.

Link to post
Share on other sites
Nash drugar Vujke poseduje ovakav branik.

slikax.th.png

Da li ima zainteresovanih da kod plasticara napravimo ove navlake(pod branik) i za nase ljubibimce.Vujke bi nam pozajmio svoje koje bi plasticaru posluzile kao model za kalup.

Iz kalupa bi izlio nashe primerke.

xexex posedujem xaxaxax sala na stranu

stvarno nerazumen, svi su me cilami oko tog barnika a sad niko nece kad nudi za DZ.....ionako mi je u planu da ga skinem i malo popravim, ofarbam jer mi je pobeleo od kamencica na putu.....

E a mozda treba negde drugde da okacimo post BOKI.....???????? sta mislis o tome ??????????'

Link to post
Share on other sites

Kace se te "puskice" na krajeve ravnog.Ja sam video na kolima,kako izgleda.Vujke bi mogao da nam pojasni oko montaze.A za cenu,moram da odem do plasticara da vidim koliko bi nam uzeo.Ima jedan u Pazovi,samo da dodjem do vremena pa cu da vidim za cenu.Samo mi treba broj zainteresovanih ad bi cena bila sto povoljnija.

Link to post
Share on other sites
Mene vise ne zanima, ceo branik se da nabaviti za 60, moja ponuda je 10e

Druze ovo nije moja cena vec cena lika koji bi to radio.Ovo je nesto vise od 2000 dinara.Ako mislis da se ja gradim nesto grdno se varas.Posto sam prosle godine kupio jednog 535,svako ko je od mene kupio deo prosao je bar duplo jeftinije,a dosta sam stvari i poklonio.Tako da meni nije u interesu zarada nego ulepsavanje svog ljubimca.Ja sam ovo pokrenuo jer znam da ima dosta zainteresovanih za ovako neshto.Da li moze za 60 evropskih ad se nadje branik ne znam,ali znam da se standardni branik nalazi za te pare, pa cenim da je ovaj malko skuplji.Pri tom ostaje ti farbanje tog branika koji si kupio(ukoliko nije u boji tvog auta),a to ti je ako radis u svojoj izvedbi minimum jos 10-20 evropksih.U svakom slucaju,ako nema zainteresovanih,ja u nedelju uzimam od Vujketa model,pa sledece nedelje izlivam kod plasticara za sebe jedan primerak,pa makar cena bila i malko skuplja.

Link to post
Share on other sites
Mene vise ne zanima, ceo branik se da nabaviti za 60, moja ponuda je 10e

Mare dodji vecers kod mene da vidis sta je to, nije to komplet branik nego to mu dodje kao kod yuga pod branik , dodatak.....

Link to post
Share on other sites
Druze ovo nije moja cena vec cena lika koji bi to radio.Ovo je nesto vise od 2000 dinara.Ako mislis da se ja gradim nesto grdno se varas.Posto sam prosle godine kupio jednog 535,svako ko je od mene kupio deo prosao je bar duplo jeftinije,a dosta sam stvari i poklonio.Tako da meni nije u interesu zarada nego ulepsavanje svog ljubimca.Ja sam ovo pokrenuo jer znam da ima dosta zainteresovanih za ovako neshto.Da li moze za 60 evropskih ad se nadje branik ne znam,ali znam da se standardni branik nalazi za te pare, pa cenim da je ovaj malko skuplji.Pri tom ostaje ti farbanje tog branika koji si kupio(ukoliko nije u boji tvog auta),a to ti je ako radis u svojoj izvedbi minimum jos 10-20 evropksih.U svakom slucaju,ako nema zainteresovanih,ja u nedelju uzimam od Vujketa model,pa sledece nedelje izlivam kod plasticara za sebe jedan primerak,pa makar cena bila i malko skuplja.

E nisam ja ni mislio da se ti ugradjujes, i izvini ako sam te ja nesto uvredio mojim postom, ali jednostavno je to previse, obrvice su po 10e a ima ih i po 500din, a razlika je samo u obliku, neko je napisao da treba imati i obraza. Neko je isto napisao da ce pogledati kod drugog plasticara oko cene, pa predlazem da i to sacekamo pa da vidimo.

Link to post
Share on other sites
Mogao si nesto pametnije da napises u vezi teme, ne ovakve gluposti da pises...
Zoki okreni Deltu i pitaj koliko kosta taj spojler pa tek onda pisi sta je malo i puno!
Link to post
Share on other sites

Nema sanse da ispadne dobro!

Ja probao pa kupio nov 50e komad.

Postoji jedan metalni nosac koji bi trebalo staviti ako hocete da to stoji na mestu neko duze vreme jer pri nekoj konstantnoj brzini od 140 ostacete bez njih i tih para koje ste dali.

Moj predlog STAVITE ORIGINAL DODATAK bice naj jeftinije.(kad se sve sabere)

photo0867n.jpg

Link to post
Share on other sites
nov 50e komad.

Postoji jedan metalni nosac koji bi trebalo staviti ako hocete da to stoji na mestu neko duze vreme jer pri nekoj konstantnoj brzini od 140 ostacete bez njih i tih para koje ste dali.

Onda neka hvala!! :pilot:

Link to post
Share on other sites

Kao sto rekoh na drugom mestu,ja bih ovo najradije lepio sikaflekskom.On drzi nenormalno.

Meni je na prethodnom autu drzao krovni spojler koji je podosta tezi od ovih navlaka,a trpi podjednaki ako ne i veci otpor vazduha.

picture20mo3.jpg

picture21tt7.jpg

I nije spalo,kada sam ga skidao morao sam nozem da secem,jel je taj lepak za soferke neki vid silikona.

Link to post
Share on other sites
E nisam ja ni mislio da se ti ugradjujes, i izvini ako sam te ja nesto uvredio mojim postom, ali jednostavno je to previse, obrvice su po 10e a ima ih i po 500din, a razlika je samo u obliku, neko je napisao da treba imati i obraza. Neko je isto napisao da ce pogledati kod drugog plasticara oko cene, pa predlazem da i to sacekamo pa da vidimo.

E tek sam sada vidoe sta si napisao,kazes da su obrvice po 10 evra ,znaci par 20.Ovo sam rekao da su obe navlake,znaci par 25 evra.

Link to post
Share on other sites
E tek sam sada vidoe sta si napisao,kazes da su obrvice po 10 evra ,znaci par 20.Ovo sam rekao da su obe navlake,znaci par 25 evra.

Ureduje care, jednostavno ne zelim da dam za to, obrvice sam kupovao za kocku pre 4 god, a kad sam napisao po, mislio sam na par, ali nije ni bitno, covek se lepo ponudio da nadje jeftinije, jesi li se cuo sa njim?

Link to post
Share on other sites