Recommended Posts

Evo ga problem. Kada dam kontakt na automobilu popale se sve sijalice, a zatim pogase ukljucujuci i sijalicu od ASC-a. Tada probam na prekidacu da ga upalim i ugasim isti radi, ali nakon paljenja auta, posle 3-4 sekunde ista se upali i ne moze da se ugasi. Isao sam na dijagnostiku da mi poniste gresku. Isti je radio nekoliko minuta kako treba, a posle po starom. I u voznji primecujem da sam sistem ne funkcipnise kako treba ( auto hoce da se zabaci ). Da li neko zna resenje mog problema.

Link to post
Share on other sites

Znam da su povezani uzajamno, ali mi se nije upalila sijalica od ABS-a, a isti radi kako treba. U svakom slucaju hvala.

Link to post
Share on other sites

Vec je skinuta jer me nervira, ali bih hteo da resim problem i da uredjaj funkcionise. Vadjenje sijalice nije resenje.

P.S. Jesi li sutra kuci, da dodjemo Bobby, Dule i ja na kafu.

Link to post
Share on other sites

Koje je to godiste?

Moze bit ASC TB*. Sad ne znam koje je godiste jer ako je 9 98 ---> onda moguce da te zajebava ASCBA*.

* Throttle Body

** ASC Body Actuator

Mopze bit i da je ona sajla sto ide na TB.

Link to post
Share on other sites

Problem je resen. Hvala puno. Sajla je bila previse zategnuta, tako da se klapna nije vracala skroz do kraja, takodje se sajlica malo rasplela, pa je i to kocilo njeno vracanje kroz burdzir. Istu sam malo popustio, isekao raspletene dve niti i nauljio sa motornim uljem, sada radi kako treba. Jos jednom mnogo hvala.

Link to post
Share on other sites