Recommended Posts

Dakle promenio bi celu instrument tablu na svom bmw-u e36 m40 pošto nema obrtaljku...Pitanje je da li moram nešto od instalacije da izvodim ili samo da prikačim i da li mi se menja pređena kilometraža?

Link to post
Share on other sites

Ne. Uzmi tablu od benzinca i kaci slobodno, imas 3 chincha kao kod tebe, mozda Ti samo nece raditi ekonomer.

Link to post
Share on other sites

Stavio sam novu tablu...:)))

24042009flb.th.jpg

radi i obrtaljka i ekonomer ali displej mi slabije sija i to onaj gornji za pređenu kilometražu...Takođe mi ne radi lampica za desni migavac ali to je najmanji problem...Štad da radim za displej jer dok radi inspekcija ulja i on sija jače,a čim se ona ugasi on se skoro ne vidi?

24042009.th.jpg

i još jedna stvar...Šta znači ova lampica prva sa leve strane?

24042009001a.th.jpg

Link to post
Share on other sites

Skini tablu i raslkopi je (na pet ili tri zvezdasta srafa-zavisi od godista iste),

1.zameni sijalicu za zmigavac (bez rasklapanja table),

2.svetlost oko predjene kilometraze, kada rasklopis tablu skini limeni deo sa displeja, izvadi sam displej i onaj narandzasti papir ispod i odlemi diodu koja Ti je pregorela i zameni je sa drugom ( malo je zajebano, ali je jedini nacin).

3. Sijalica Ti pokazuje istrosenost plocica. Ili Ti nije povezan na tocku, mozes da povezes, ako nemas, samo zice kratko spoj, ili jednostavno izvadi sijalicu i stavi je na mesto sijalice od zmigavca. Pozzz

Link to post
Share on other sites
Skini tablu i raslkopi je (na pet ili tri zvezdasta srafa-zavisi od godista iste),

1.zameni sijalicu za zmigavac (bez rasklapanja table),

2.svetlost oko predjene kilometraze, kada rasklopis tablu skini limeni deo sa displeja, izvadi sam displej i onaj narandzasti papir ispod i odlemi diodu koja Ti je pregorela i zameni je sa drugom ( malo je zajebano, ali je jedini nacin).

3. Sijalica Ti pokazuje istrosenost plocica. Ili Ti nije povezan na tocku, mozes da povezes, ako nemas, samo zice kratko spoj, ili jednostavno izvadi sijalicu i stavi je na mesto sijalice od zmigavca. Pozzz

Hvala...Definitivno ću da stavim tu sijalicu na mesto za migavce...:)))

Link to post
Share on other sites