Recommended Posts

Zanima me od Vas da li znate neke solidne auto skole , koje nisu skupe i koje nece da te obore jedno 100 puta da bi napunili sebi kasu .

Ili ako imate neke veze , pa malo ovo ono i te fore :)

( valjda sam postavio temu na dobro mesto )

Link to post
Share on other sites

Probaj Parking Servis. Drzavni su, ali dosta korektni. Ja sam kod njih polagao pre nekoliko godina i prosao iz prve. Imaju nove Skode Fabie.

Link to post
Share on other sites

bmw2002 hvala na savetu . Bas sam im pogledao sajt i pogledao informacije . Po meni nisu skupi a i imaju sirok spektar automobila .

Inace sam cuo da je dobra auto skola Delfin ili tako nesto , pa ako znate nesto o tom "delfinu" recite .

Link to post
Share on other sites

Uz duzno postovanje prema BMWu, mislim da to nije pravi auto za obuku vozaca. Ako se neko nauci da vozi na vozilu koje je dobro i jako, bice mu jako tesko da se nakon toga navinke na bilo sta sto nije BMW :)

Link to post
Share on other sites

e jbg da sam u valjevu , ali ne bi ja hteo da polazem na nekom brzom autu . neki sporiji auto , npr. kao sto je yugo ili opel corsa ili tako nesto , i vazno mi je da ja dobijem samo tu vozacku dozvolu a posle cu da vozim autu po mom izboru i da radim sta hocu :))))

Link to post
Share on other sites

AndrejaM5 jel mozes da mi kazes koliko si platio i na kom autu si polagao??? ili ako mozes bolje da mi das njihov sajt ( ako imaju ) , ili neki kontakt sa njima ??? ...

Link to post
Share on other sites
mislim da je najbolje na Yugu uciti...toliko je tvrdo i klaustofobicno da je kasnija voznja u bilo kom drugom autu laksa, konfornija, preglednija i sigurnija...

Ljiljo to i ja mislim isto . Inace svi mi govore : Polazi ti na golf 4-orci ili na corsi ili cemu vec , a meni bi nekako yugic odgovarao za polaganje :declare:

Link to post
Share on other sites
AndrejaM5 jel mozes da mi kazes koliko si platio i na kom autu si polagao??? ili ako mozes bolje da mi das njihov sajt ( ako imaju ) , ili neki kontakt sa njima ??? ...

Sajt nemaju, polagao sam na Yugu a koliko sam platio, ne znam, placao sam iz vise rata.

Ali znam da je cas 450din, polaganje testova 2800, voznja 2800, upis 1500, podizanje dozvole oko 800, lekarsko oko 2000 pa ti sabiraj :declare:

Link to post
Share on other sites
Sajt nemaju, polagao sam na Yugu a koliko sam platio, ne znam, placao sam iz vise rata.

Ali znam da je cas 450din, polaganje testova 2800, voznja 2800, upis 1500, podizanje dozvole oko 800, lekarsko oko 2000 pa ti sabiraj smile.gif

hvala brate , nije skupo ( to mi je vazno :declare:) )

ja cu gledati jos , pa ako ne nadjem nista javljam se dobrici ;)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Auto skola ' TALIJA '

20000 dinara kosta i polaze se na Opel Corsi .

Ok su skroz i instruktori su normalni ljudi , nisu neki kreteni .

Ako negog zanima nesto mogu da ostavim broj fona pa neka ih zove za informacije .

Inace admini moze LOCK ove teme . :)

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...