vece dizne na 325 e30


Recommended Posts

posto imam u garazi jednu potpuno ispravnu glavu od 2.8 masine iz petice e28 kontao sam njene dizne ocistiti u ugraditi na svoj 2.5 motor zanima me dal cu sta dobiti ili izgubiti i jesu li uopce iste tj. mogu li se upasovati

i lik mi prodaje neke PLAVE dizne za 325 kakve su to dizne vidio sam na golf G60 plave i zelene a neznam dal imaju za bmw i uopce koja je razlika u toj boji dizna

Link to post
Share on other sites

samo ubaci zute 714 dizne se m30 i tuci pun gas :lol:

Link to post
Share on other sites

Ti na svom m20b25 nosis 0 280 150 415 plave dizne od 190,2 cm3 u minuti

m30b30ilib35 nosi 0 280 150 714 od 213,9 cm3 u minutu

Kad ih namontiras dobijes mnogo bolji odziv na gas i mnogo bolju vucu auta a mane su delimicno uvecana potrosnja na visokim obrtajima i nemogucnost prolaska eko testa bez dodatnog stelovanja protokomera/sreca pa ne zivimo na zapadu pa nas eko test ne interesuje a nesreca jer ne zivimo na zapadu pa nas interesuje potrosnja goriva :preved: :) :D :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Link to post
Share on other sites

Mogu da posluze ali ce imati nepravilno rasprsivanje jer su namenute motorima sa 2ventila po cilindru i bacaju gorivo u 1mlazu,

Tebi je najednostavnije samo da nadjes ventil pritiska od 3,5 bar-a i bice ti dovoljno ,za bolje resenje treba puno vise evrica nego za ventil pritiska :mellow:

Link to post
Share on other sites

Te dizne ti ne pasu jer rade na dosta manjoj voltazi,to su dizne sa m30 ali sa starog l-dzetronika ,nadji 714 i sve ce biti ok :D

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...