Recommended Posts

Ljudi , ubacujem M50 kod mene u auto! Interesuje me da li neko zna , a znam da zna od cega mi idu nosaci motora oni sto su na bloku? Motor je iz e 34 izvadjen! Hvala

:D

Link to post
Share on other sites

Pošto motor stoji malo nakoso, jedan nosač motora ti je od e34, drugi mislim da pase od kocke M3...ako mene laze moj mehaničar eto i ja tebi krivo kazem :D

Link to post
Share on other sites

e to, hvala ti puno ! Imam ja nosace od e34 ali samo ove sto su na bloku tj. metalne ili aluminijumske! Super treba da ga ubacujem za koji dan pa zato!

Link to post
Share on other sites

Oba aluminijumska nosaca namontiraj od e36 a, da ti ne bi udarao u servo ,njega zameni sa servom od 325ix,on je dupli i dosta uzi tako da ne smeta usisnoj grani,ako zelis povuci motor vise nazad kupi gumeni nosac motora od 750 on je ekscentrican,odseci sa donje strane onaj mali granicnik i pri montazi ga okreni za 90* i dobices da ti motor podje nazad za oko 2cm sto ti je na vec njegovu duzino dovoljno da mozes namontirati visk i da on bude dovoljno daleko od hladnjaka :D

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
Brate koji si ti kralj :clapping:

pravo zboris prijatelju.nema mu ravnog.koje ideje(citaj:znanje).kupis od ovog,stavis od onog,iseces,nakrivis,gurnes,montiras,uzmes ovo,stavis ono,750,325ix,e34,e32,malo ovde malo onde........podseca me na onog lika,mehanicara,iz mad max-a sto je nabudjivao gibsonovog forda falcona "interceptora":max:"kako si ga napravio(usta razvaljena do zemlje)?mehanicar(inace lik):(uz kez)"hehehe,malo od ovog malo od onog."to mi je (nam)poznato,zar ne?

Link to post
Share on other sites