Recommended Posts

  • 1 month later...

nikad nije kasno.... zovi i kazi da te dragance poslao

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Ajd ako neko nesto zna, Fandjo kaze da nepravi, u nemackoj 25eur a u hrvatskoj 60eura na lepljenja sa 3M lepljivom trakom, pa ako neko zna gde moze da se uzme kod nas neka javi.

kod nas bi bio otprilike kao i u hrvatskoj

Link to post
Share on other sites

Ajd ako neko nesto zna, Fandjo kaze da nepravi, u nemackoj 25eur a u hrvatskoj 60eura na lepljenja sa 3M lepljivom trakom, pa ako neko zna gde moze da se uzme kod nas neka javi.

Samo kada kupujete lip kupite isključivo original nešto je skplji ali se nakraju isplati, nagledao sam se ja raznih rukotvorina to ne liči na ništa !

Link to post
Share on other sites

Ma nije to problem samo nikako da nadjemo nesto ovde,

kako nema , jel imate generalnog dealera za bmw u Srbiji , ako nema uzeti će mo u Hr i poslati dolje , ja tu nevidim nikakv problem ! Dogovorite neki group bay ja kupim i pošaljem vam dolje sa prvim kamionom koji dolje bude išao i to je to

Link to post
Share on other sites

Samo kada kupujete lip kupite isključivo original nešto je skplji ali se nakraju isplati, nagledao sam se ja raznih rukotvorina to ne liči na ništa !

ma treba se u startu odvojiti malo vise od para pa kupiti orginal...meni su na proslog bmw-a pravili obrve na farovima i nikada ih nisam uspjeo zaljepiti da valja,bile su nesto krive....a poslje lakiranja,popravljanja i dodatnog smirglanja izasle su me sto se tice para kao da sam otisao i orginal uzeo...

sone...potrazicemo ako dje odje naleti a ako ne onda cemo se dogovoriti da narucimo zajedno

Link to post
Share on other sites
Guest Shark-tuning

Neverovatno mi je da nemoze ovde nigde da se nadje, moracu malo bolje ja da potrazim.

Imam kalup za poliestersi spojler:D pa kome treba,nek se javi,imam i riger orginal al on je bas skup

Link to post
Share on other sites