Recommended Posts

Ja sam na svojoj prethondnoj tabli rešio to na vrlo primitivan način...Zakucao se brzinomer i to na otprilike 270,znači na polovini displeja je stajala kazaljka...Samo sam ga udario i više nikad nije bilo problema... ;) Naravno preporuka je da skineš sat i otvoriš ga...Vrlo je jednostavno...

Link to post
Share on other sites
Moraš skinuti i volan i plastiku iza njega (oko kontakt brave)...Odšrafiš ona dva šrafa i za te ušice je povučeš napolje...

Srle, nazalost nisi u pravu. Tabla na E36 se skida za 2 minuta.

Krstastim srafcigerom odsrafih 2 srafa na gornjem delu table (zute strelice)

skidanjetable.JPG

Potom tanki srafciger zavuces na mesto gde je zuta strelica i povuces lagano tablu napred. Pozadi imas 3 chincha (crni skroz levo, plavi u sredini i beli desno). On i imaju osigurace koji se potezom na gore oslobacaju i cincevi sami izlaze. Kada sve to odradis, tablu polako izvuces na desnu stranu, a onda sa torus srafcigerom odsrafis pet srafova i skines providnu i crnu plastiku. Onda se ''igraj'' sa kazaljkama do mile volje.

Link to post
Share on other sites
Srle, nazalost nisi u pravu. Tabla na E36 se skida za 2 minuta.

Krstastim srafcigerom odsrafih 2 srafa na gornjem delu table (zute strelice)

skidanjetable.JPG

Potom tanki srafciger zavuces na mesto gde je zuta strelica i povuces lagano tablu napred. Pozadi imas 3 chincha (crni skroz levo, plavi u sredini i beli desno). On i imaju osigurace koji se potezom na gore oslobacaju i cincevi sami izlaze. Kada sve to odradis, tablu polako izvuces na desnu stranu, a onda sa torus srafcigerom odsrafis pet srafova i skines providnu i crnu plastiku. Onda se ''igraj'' sa kazaljkama do mile volje.

Ma ja sam to radio kao što je i majstor prvi put...Hvala na savetu...Sledeći put ću da probam i ovu opciju,mada mi je rečeno da postoje volani kod kojih stvarno mora na onaj moj način...;)

Link to post
Share on other sites

Skidao sam table na mojim i tudjim e36 najmanje 15 puta. Ceo posao stvarno traje 2 min. Pitaj Boru company kada smo stavljali prstenove na cajgere. Dok je moja supruga usla u restoran na pumpi i narucila pice i popusila cigaru, mi smo skinuli tablu, namestili prstenove i vratili tablu.

Link to post
Share on other sites
Skidao sam table na mojim i tudjim e36 najmanje 15 puta. Ceo posao stvarno traje 2 min. Pitaj Boru company kada smo stavljali prstenove na cajgere. Dok je moja supruga usla u restoran na pumpi i narucila pice i popusila cigaru, mi smo skinuli tablu, namestili prstenove i vratili tablu.

Svaka čast... :hunter: ...Sledeći put ću da probam tako... :prankster2:

Link to post
Share on other sites
E ova metoda mi zvuči najbolja... :prankster2:

Nocas smo naleteli na rupu, kada smo se vracali sa moto skupa u Nisu i spala su mi dva leva prstena, namestio sam ih za 2 min.....................................

Link to post
Share on other sites