Recommended Posts

vn6-DSC000.jpg

wuz-DSC000.jpg

luf-DSC000.jpg

xnv-DSC000.jpg

qbn-DSC000.jpg

mpl-DSC000.jpg

bjw-DSC000.jpg

6co-DSC000.jpg

Kao sto vidite auto je u odlicno stanju, ima automatsku dvozonsku klimu, sva cetiri podizaca, pioneer-ov CD player, stelovanje volana i sedista, i veoma ocuvanu kozu... Presao je 185000... Auto je pre mene vozila zena... Ako vas zanima nesto vise, zovite na 064/296-30-57 MILAN!!!

Link to post
Share on other sites

Pa sve zavisi od ukusa, a znam da je mnogo bolji volan od M5,ali brate treba i kesa.Ja garantujem kad bi viodeli uzivo BMW, da bi rekli da je to sve ok.Veruj mi odlicno stoje i patosnice i navlaka za volan.Ja sam upravo u ovakom stanju i kupio auto,a vozila je pre mene zena,tako da i nije mnogo vozen.Sta je za BMW-185000,maci kasalj.Ja prvo sto bi menjao na ovoj petardi su felne,jer nekako su mi ove proste mnogo.Kupio bi neke 17,pa posle mozda i volan i naslon za ruku i nista vise petarda je u ekstra stanju,kazam felne ga najvise ruze...!!!! Pozzzz

Link to post
Share on other sites

Pa ono kad pogledas sve crno a jedino patosnice drugacije ipak odvaja malo...a volan je ok,ja ti samo rekao lepsi je onaj od m5 ili npr od 850i(meni je taj najlepsi). :)

Link to post
Share on other sites

Imam ispod ovih patosnica jos jedne orginal crne i napred i nazad.Pa malo mi odvajaju te patosnice, jer i on ako mi je sve crno u kolima,sem neba,koje je kao novo,ama nigde prljavo.Enterijer mi je ocuvan maksimalno,koza u fantasticnom stanju,nikad nije puseno u autu,sem nekih drugih stvari,ha,ha,ha.Slazem se sa tobom,je ste lepsi volan od M5,ali prvo mi je u planu da menjam ove felne za 17,a sve ostalo je sitnica.Ja auto nikad nedozvoljavam da mi bude prljav a posebno u nutra,jer cim ga zapljam taj dan ga cistim,nevolim aljkave ljude,to mora da bude ko u apoteci,cak i bolje..!!!! Pozzzzz

Link to post
Share on other sites

Brate te felne su mi bas zastarele.Jesu to BBS, ali ja bih neke petokrake 17 od 200 do 300eura, ne bih vise davao.Ja mislim da za ove pare mogu da nacem dobre felne,da budu malo otvorenije,jer lepse izgledaju.Ove moje su previse zatvorene,inace su ocuvane ekstra.Nasao sam strasne felne u CG shnicerove 17 petokrake,savrsene su,za 250 eura,verovatno su kradene,ali su savrsene,ali jebiga trebale su coveku odmah pare a ja ih nisam imao...!!! Pozzzz

Link to post
Share on other sites

odlicna petica samo ove patosnice odmaa vadi ;) meni se svidjaju te 17' felne jer ipak je to fabrika stavila a neke petokrake alu. i jos za 200-300e mogu da leze samo na golfu 2 :lol: al tvoj izbor samo... bolje je i da sacekas malo da skupis pare i uzmes dobre felne jer je greota stavljat nesto bzv na brzinu na ovako dobru 5-icu

Link to post
Share on other sites

Pa normalno da su i auto i te felne odavno zastareli,posebno te felne,ko je uopste nisu po mom ukusu,ali moram da priznam mnogo su bolje od moih.Mozda sam malo pogresio za automobil,jos se ta petarda dobro drzi,mislim po karoseri,nije bas dosta zastareo.Sto se tice tih BBS felni stvarno izgledaju elegantno,ali mnogo su zatvorene,meni trebaju neke otvorenije felne,kao petokrake naprimer.Ja tvrdim da mogu da nacem normalno polovne felne za 200,300eura da budu mnogo modernije petokrake.Imam drugara sto drzi BMW otpad,tu je negde posle mrcevaca ima par dobri felni,naprimer 18 petokrake u savrenom stanju,cak mislim da je sa gumama 400 eura.Ali kad sam video na jednim BMW kod njega na odpadu jedne felne,za malo se nisam usrao u gace koliko su bile mocne,gotovo savsene,bile su 17 sve sa gumama.Bio sam spreman da dam zadnji dinar za te felne,ha,ha,ha,ali nema cetvrte,tako da sam i tu popusio i ako mi je prodavao za smesnu cifru od 150 eura,a dasu u kompletu vrede sigurno 500,600eura,ali nacicu ja neke dobre felne,imasih koliko hoces, samo treba kes i nema sta da te boli glava,ha,ha,ha..!!!! Pozzzz

Link to post
Share on other sites