Glasanje -> The Best of E-30


Recommended Posts

Evo mog izbora :

TOKYO

BMW Scaner

VANYONNI

MARYO-OVECHARGE

MARKO ng

Svi smo ovde zato sto volimo BMW a to koliko je ko ulozio para nema veze jer svako ulaze koliko moze i batalite te glupe rasprave jer svi su ovde automobili lepi na svoj nacin!

Link to post
Share on other sites
  • Replies 149
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Svi smo ovde zato sto volimo BMW a to koliko je ko ulozio para nema veze jer svako ulaze koliko moze i batalite te glupe rasprave jer svi su ovde automobili lepi na svoj nacin!

tako je!

Link to post
Share on other sites

1. SASHKO-E30 320i

2. SRKI 320is-E30 320is

3. GAGY80-E30 320i

4. BMW SCANER-E30 325ix

5. MARIO-OVERCHARGE-E30 318i cabrio

Link to post
Share on other sites

1.TOKIYO [stvarno lepo nema sta ]

2.KICK [no coment kakvo stanje ]

3..GAGA INSTRUKTOR [ volim bele felne ]

4.ALPINAC [ volim malo kad je racing stvar ukusa sad sare na kolima ali je meni ok ]

5. bmw scaner

izmenjeno jer 206 ne ucestvuje ...........

Link to post
Share on other sites

I ja mislim da je 206 van konkurencije ali sta sad? Coveku prijavljen auto a trojka je trojka

sto jos neko nije ovako sredio svog ljubimca.znaci 206 n1 ali ajde kao kazete

1. VANYONNI

2. TOKYO

3. MARIO-OVERCHARGE

4. GAGA INSTRUKTOR

5. MARKO 13

Link to post
Share on other sites
1. DRE

2. MARIO-OVERCHARGE

3. VANYONNI

4. 206

5. CUNDER66 i KICK

Pozdrav

Dopuna od "VISKO"

"Steta ipak su bili lepi. Nije ostalo mnogo. Ali evo

1. MARIO - OVERCHARGE

2. VANYONNI

3. KICK

4. CUNDER66

5. MARKO_NG .."

Link to post
Share on other sites
http://www.imagesforme.com/show.php/624350_Slika142.jpg po meni najlepša kockica u Srbiji,ali taj lik ima dial up vezu pa nema toliko vremena da sedi za kompom,ali zavređuje da se pokaže njegov auto,bar ja tako mislim,a ako neko misli da grešim neka se na obazire na ovaj glas.Lik se zove Miloš Dulić iz N.S.(Bukovac) originalni M Technick II 325i
Link to post
Share on other sites
http://www.imagesforme.com/show.php/624350_Slika142.jpg po meni najlepša kockica u Srbiji,ali taj lik ima dial up vezu pa nema toliko vremena da sedi za kompom,ali zavređuje da se pokaže njegov auto,bar ja tako mislim,a ako neko misli da grešim neka se na obazire na ovaj glas.Lik se zove Miloš Dulić iz N.S.(Bukovac) originalni M Technick II 325i

Deluje besprekorno.

Link to post
Share on other sites
i jeste takav zaista.Već godinama ga napadam da mi ga proda,ali neće,pa neće!

Ne bi ni ja prodavao posle toliko truda i para. A ako proda sta ce da kupi Dinkicev PUNTO ili opet polovan BMW pa opet jovo nanovo, sredjivanje.

Link to post
Share on other sites

I STA ?? VI MUSKARCI MISLITE DA SAMO VI UDARATE RECKE....JEL?

MENI je bilo potrebno da spojim 2 papira da bih udarila sve recke koje su zaradili ili-ti zasluzili sledeci kadidati : :clapping:

MARIO OVERCHARGE

TOKYO

GAGA INSTRUKTOR

VANYIONNI

BMW SCANER

slede...

SRKI 320IS

MARKO 13

MARKO NG

Takodje, upecatljiv je utisak i svaka cast clanovima koji su glasali za svoje najvece konkurente...fer, nema sta...

Poslate su PM clanovima koji su glasali za "206" i "DRE" ...da ubace neki novi nick s obzirom da su navedeni clanovi zeleli da ih iskljucimo iz glasanja...

Glasanje traje do kraja avgusta te vas molim da onaj ko nije ucestvovao, ucestvuje u glasanju.....Od septembra cu ubaciti nove E30 kandidate koji ce biti u konkurenciji sa ovde izabranih 5...Predloge mozete pisati ovde ili slati meni na PM...

Link to post
Share on other sites
nije valjda moja masina toliko ruzna kad je nema ni medju 20 kockica?

moja greska ako ti nisam poslala PM...nastavak i ispravka ce uslediti..

inace, ova prica je dugo trajala :

http://www.bmwclubserbia.com/forum/index.p...20&start=20

Tvoja ne ispunjava kriterijume ;)

ma da...inace, kriterijum raste sa godinama :)

Link to post
Share on other sites

Ne znam sta bih rekao...ima tu puno ljubavi i truda,al,nekako slabo rezultata....ne pričam o ukusima,nego o realnom stanju stvari....ima 2,po slikama lepa standardna primerka i to su TOKYO i KICK....i interesantnih primeraka GAGA,MARIO i SRKI 320is....ali,ništa tu nije još kompletno....ne bih da budem subjektivan,al ima mnogo krševa koji samo liče...ispadaju migavci,zazori nikako ne štimaju,truli detalji....pa kako sad dalje voditi priču....iskreno,automobile koje sam naveo,ne znam koji bi redosled ukucao...su mi nekako favoriti,mada iskreno,a to se ne radi,bez mnogo dvoumljenja bi glasao za moju kocku,bez uvrede i zlih namera....i,da,pre svega,sve to mora da se radi uživo,a ne posredstvom slika,jer se more detalja ne vidi kako bi trebalo....toliko od mene,no hard feelings

Link to post
Share on other sites
....i,da,pre svega,sve to mora da se radi uživo,a ne posredstvom slika,jer se more detalja ne vidi kako bi trebalo....

Ne mogu a da ne primetim da se Ernest diskretno namece kao pouzdan, strucan konsultant i neko ko je odavno "u ovom poslu" (gde si bio do sada...)

...Predlozi vrlo konstruktivni...:ok:

Predlog clanova zirija koji ce uzivo - "na terenu" ocenjivati vozila:

- Ernest

- Mario, Tokyo, Gaga, Vanyoni, Scaner (dosadasnja petorka)

- Specijalni gost: Transporter - ocena performansi i kvaliteta felni

- Zenski clan: Ljilja (to Vam je-sto Vam je) - statistika i provera objektivnosti :)

Link to post
Share on other sites

moze ajd vi svi fino sjednete u kola i do mene u hercegovinu ispalite cca 500 kilometara ja prase pecem pa cemo se druziti i kola ocjenjivati haha

Link to post
Share on other sites

Malo sam razmišljao i shvatio da sam ja ipak nov i još prilično mlad i zelen u ovom poslu i BMW svetu,a daleko od stručnog i pouzdanog znalca materije, tako da se izvinjavam svima i iskreno se nadam da ću naučiti mnogo toga o BMW-u i da ćete mi pomoći u tome......

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Hvala Vam na glasovima i komentarima.... :) Ernest, veruj da je moj komentar na Tvoj racun dat u pozitivnom kontekstu !

Finalisti su:

1. Mario Overcharge

2. Tokyo

3. Gaga Instruktor

4. Vanyoni

5. BMW Scaner

+

6. Srki 320is

Slike, linkovi i ostali rezultati su u ...

http://www.bmwclubserbia.com/forum/index.php?showtopic=8273

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.