Recommended Posts

Imam... :bye:

Moj dobar drugar Mirko, u Zemunu ima garazicu, veoma je pedantat i precizan a sto je za nas narod najbitnije, povoljan!!!! :bye:

Sashko je radio kod njega jedan od silnih auta pa mozes i njega da pitas za utisake...

064/393-0-373 Ako zoves, kazi samo da te Ivan preporucio, a moracemo i neki specjalni popust zbog radi glasanja!!! :) :)

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...
Jel imate preporuke za farbanje? (za Kolibarku znamo) :lol:

E, sad... postoji najstrasniji farbar na svetu, nalazi se u Trsicu kraj Loznice... To je jedini farbar koji je bio spreman da udovolji mojim bolesno-pedantnim zahtevima, ni jedan farbar u Beogradu (a obisao sam ih sve) nije hteo (znao) da farba auto na nacin koji sam zahtevao. Dakle, Dragicevic - Trsic. I obzirom da mu je vecito guzva, bira sta ce da primi u rad, ne prima starija i manje vredna vozila... Mada, probajte...

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Evo ja iz licnog iskustva mogu da preporucim Bokija iz Malog mokrog luga. 064/3261-326. Ugao Prvomajske i Narodnog fronta,cim se malo zadje u Prvomajsku-dvoriste sa leve strane.

Ima lik dosta posla,a i fini automobili mu dolaze,nisu sve krsevi,radio je cak nekom liku Bentley Continental Coupe.

Razmontirali su sve,ofarbali,ispolirali i sastavili. Farbanje sa materijalom me izaslo 650e (radi sa Max Meyerom i PPG-em. Ja sam uzeo PPG, metalik, 2.5 seta- to izadje oko 250e). Mnogo ili malo ne znam, ali sam prezadovoljan krajnjim efektom.

Jedino je malo kritican po pitanju rokova,to se odmah u startu jasno dogovorite da se ne bi oteglo. Ja sam doduse rekao nije hitno,pa se razvuklo na 3 meseca,iako sam imao na umu mesec dana plafon.

Link to post
Share on other sites

Jel imate preporuke za farbanje? (za Kolibarku znamo) :)

Sta hoces da radis,ja sam autolakirer i dosta dugo radim taj posao.Javi mi se pa cemo se dogovoriti

Link to post
Share on other sites