Recommended Posts

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mislim odnosno tvrdim da ste sebi nabacili sexsa koliko oces ubacivsi taj polumotor u karoseriju ,zamisli samo kako cete upasovati zadnju vodenu magistralu a da ne pominjem namestanje glava i auspuha sve ste to trebali sklopiti na stolu i onda lepo i bez po muke spustiti kompletan motor u auto i sve ostalo/creva i instalaciju /povezati za sat vremena.....

puno srece ali bice sexa ako sta zapne zovite da pomognemoooooo

Link to post
Share on other sites
Mislim odnosno tvrdim da ste sebi nabacili sexsa koliko oces ubacivsi taj polumotor u karoseriju ,zamisli samo kako cete upasovati zadnju vodenu magistralu a da ne pominjem namestanje glava i auspuha sve ste to trebali sklopiti na stolu i onda lepo i bez po muke spustiti kompletan motor u auto i sve ostalo/creva i instalaciju /povezati za sat vremena.....

puno srece ali bice sexa ako sta zapne zovite da pomognemoooooo

Fala Zoki unapred , zovemo ako skripi, mada ide sve lepo za sad, danas smo nabacali glave imotiran spuh i uzubljen je , sutra usis i elektika i creva za vodu.Poz

Link to post
Share on other sites

Malo detalja dok je sklapan motor....

ciscenje dizni

18072009.jpg

montaza usisa

18072009_004.jpg

E sad nemam taze slike onako kad je sve sklopljeno ali imam slike sta se desava sa kamecicima iza auta kad isturiram motor dva tri puta ;)

22072009.jpg

22072009_001.jpg

22072009_002.jpg

Znaci nisam mogo da krenem iz mesta, slajfuje i pali gume a auto stoji, vuce ko nezdrav, do stotke se popne onako grubo za oko 6sec ali ima i jedna stvar koja me nervira i nisam je jos resio , vuce negde fals vazduh i na leru radi onako brundavo i nestabilno ali resicu i to.

VAZNO:

Ovom prilikom hocu da napomenem da su mi u realizaciji projekta i u pronalazenju delova i u savetovanju pomogli ///Misic , BMW KLINIK i 528iA i hocu da im se javno zahvalim,

HVALA PUNO DRUGARI!!! :)

Link to post
Share on other sites
Lako je tuđim kurcem gloginje mlatiti...

Jel cifra za 4.4 mala?

Čoveku treba realan savet, a ne nečije fantazije.

:rtfm: :acute: :o :unsure: :acute: :preved:

Link to post
Share on other sites