Recommended Posts

slike pre nego sto sam ga uzeo:

2llis1c.jpg

mketj7.jpg

2814tw6.jpg

ovo su slike kad sam ga uzeo(oko 600km sam napravio kad sam ga uzeo,otisao vozom i vratio se s njim):

2rdvy11.jpg

dzdrac.jpg

11s30up.jpg

auto je 92' godiste i bez vanosa.mozda cak i bolje ovako nemoze da se pokvari kad ga nema :)

sala na stranu,ako je neko probao sa i bez vanosom,jel velika razlika?ostalo o autu..motor mu je ok,ali ostalo treba da se radi.

interijer je bio s*eban,ali je vec izleteo i stavio sam mu obicna sedista,kozna nisam nasao u dobrom stanju(kad pomislim kakvi su bili moji u is-u..sigh..)

karoserija je puna ogrebotina a i tu je u planu jedno light farbanje,cisto da mu "osvezim" boju.

radovi su vec poceli,kao sto rekoh interijer mu vec promenio,zmigavce i zadnja svetla takodje.ostali ukrasi stigli pre neki dan ko sto vidite na slici,danas sam uzeo i felne.odustao od csl style i uzeo ove isto od 17" posto su mi ispale slucajno za male pare:

2jahwmh.jpg

trenutno auto je kod mehanicara da se spusti i da se pregleda nesto oko klime jer ne hladi kako treba.cim ga budem uzeo stavljam nove slike.

cao

Link to post
Share on other sites

veceras ga uzeo od mehanicara:

mx117r.jpg

serpsz.jpg

2rcbqjc.jpg

kao sto vidite,karoserija je dosta izgrebana.ako sve bude kako treba ove nedelje ide i farbanje,danas mu kupio i farbu

Link to post
Share on other sites

Ja bih to mjenjao,ova boja je nikakva za odrzavanje malo prasine padne odmah se primjecuje,pricam ti iz licnog iskustva a i nije neka ova plava...Ja bih neku svjetlo plavu...

Link to post
Share on other sites
Wrh :lol: drugo auto skroz,nego kako ces se ti izvuci odavde :)

Dobro je da još nisi ofarbao auto tako da možeš grebati branike :dance3:

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

prefarbao sam auto.danas sam ga uzeo.ne obracajte paznju na mrezu sto su mi ofarbali :prankster2: to cu da ofarbam ponovo u crno.ostalo mi da montiram jos onaj diffuser M.slikacu ga lepo kad budem namestio i to,eto jedna slika za sad:

14mz820.jpg

Link to post
Share on other sites

nije mi izaslo mnogo zato sto sam iso preko mog mehanicara.on i ovaj sto mi ofarbao su prijatelji(prijatelj od prijatelja..znate vec kako ide to)tako da sam platio 400€.obicno uzimaju oko 2k ovde.uradio je ok mada neke rupice sto imam na autu mogao je da istukira pre farbanja..ali nema veze.

Link to post
Share on other sites

No comment! Samo sad jos enterijer da sredis i obavezno retrovizore i pragove od ///M . Koliko te kostalo do sad ovo zadovoljstvo mislim od dana kad si ga uzeo do sada?

Link to post
Share on other sites