Glasanje -> The Best of E-46


Recommended Posts

Sebe cu iskljuciti jer naravno sredjujem svoj auto da bude najlepsi za moj ukus. Ovako ...

1.Radoje

2.Crni zmaj

3.BMW e36 power

P.S : Zao mi je sto su nestale slike ali trenutno sam u Beogradu, kuci sam tek 16og, tako da, ako to odgovara, slikacu auto jos jednom, samo sada po danu?

Ako je kasno 16og onda cu preskociti ovogodisnje takmicenje ... ima dovoljno lepih automobila da se sve nastavi kako treba.

Veliki pozdrav za sve

Link to post
Share on other sites
Ako je kasno 16og onda cu preskociti ovogodisnje takmicenje ...

NIJE kasno 16.-ti....Cekacemo te, nigde ne trcimo...hvala ti sto si se brzo odazvao :crazy:

Dugujem izvinjenje drugim clanovima....ne znam kako su nestale slike koje su postavljene pre mesec dana

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ne zeleci da uticem na vase buduce glasanje, obavestavam Vas da su se, za sada, znacajno izdvojila sledeca DVA kandidata:

RADOJE i

LONCA

slede, jaaako izjednaceni sledeci:

CRNI ZMAJ

NYCOLA

GLOGY NS

BIMMER

Podsecam da je ovde potrebno izabrati TRI automobila...Glasanje traje do kraja avgusta i molim da ko nije ucestvuje u glasanju...

Od septembra cu ubaciti nove E46 clanove koji su ovde propusteni i koji ce se takmiciti sa izabrana tri automobila iz ovog I kruga...Sustina cele price je izabrati tri (ili pet) najlepsa automobila krajem godine IZ SVIH KATEGORIJA - Tj. MODELA...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.