Prednji zmigavci


Recommended Posts

Dakle doslo je vreme da zamenim ovo moje narandzasto na slici:

bl5j.th.jpg

Dve mi se opcije vrzmaju po glavi ali nisam siguran za koju varijantu da se odlucim, pa...

Varijanta 1.) Ovoga ima svuda i znam kako izgleda i kako stoji:

bl1y.jpgw89.png

Uz primedbu da bih umesto narandzastih stavio ove sijalice:

bl7z.th.jpg

Varijanta 2.) Ovo nisam uzivo video a na netu sam nahvatao nekoliko slika ali na tamnom automobilu,

tako da nemam ideju kako bi stajalo na mom "silver-u". Cas mi se ucini da mu to "trece oko" kvari izgled, a opet ucini mi se i da je ko saliveno.

bl1y.th.jpgbl2c.th.jpg bl2c.jpg

bl3d.th.jpg bl4.th.jpg

Dakle da li da na sivom autu ubacim ovaj "clear glass" zmigavac

bl6.th.jpg

ili uzmem klasican "beli"?

Dobro bi bilo da se javi neko ko ima ove zmigavce i da kaze svoje, ali i ostali koji imaju misljenje su dobrodosli. Mislim da je BMWE pomenuo da ima takve?

Link to post
Share on other sites

I onda bi ispao nekako ovako... (na brzaka kroz photoshop, daleko od idealnog - gledati iz daljine)

bmw316re1.jpg

bmw316re2.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Klasicni beli su najlepshi.oni crni su gadni.prolazim pored jedne 46-ice skoro svaki dan sa crnim.ruzno mu stoje.meni su najlepsi beli,i ja treba da menjam i uzecu iste bele.o ukusima ne vredi raspravljati,moj savet je beli sa onim crnim sijalicama.

Link to post
Share on other sites

36202113.jpg

Ipak ću ovo pazariti, 90% sam na toj strani.

Znači, odbaciću ipak onu crnu "čisto staklo" varijantu sa "reflektorčićem" - prati ideju fara ali deluje prejeftino nekako. Vašarski.

Onu "klasičnu belu" na koju najviše nailazimo bih odbacio jer je totalni kontrast farovima čija je unutrašnjost crna. Pa još dođu i svetlije boje od karoserije... preterano upadaju u oči.

Ovaj model koji sam rešio da uzmem je u osnovi crne boje unutrašnjosti ali sa onim "diamond" spoljnim staklom koje prosvetljava stvar ali ne preterano i mislim da bi mu najbolje leglo.

Uostalom, investicija i nije neka - tačno da ne mogu da vratim robu ali u krajnjem slučaju baciću ih u đubre ako ne legnu kako očekujem. I teram dalje sa novom idejom ;)

Link to post
Share on other sites