Recommended Posts

Ovako, auto je BMW E34 524TD naravno stari M21 u njemu.

Motor sam rasturio, i spremio sam sve delove da ga osvezim. Glavu sam spremio drugu jer je originalna pukla na dva mesta. E sad posto je jako puno presao i bregasta je bila naceta kao i klackalice. Sve to je nabavljeno.

Sada me ocekuje sklapanje. E tu mi je potrebna Vasa pomoc.

Ko zna najjednostavniji nacin da uzubim taj motor? :)

Link to post
Share on other sites

to nikako ne radi sam ...... ali nikako. . . . . .znam gomilu ljudi koji su pokusali ...... mozes misliti sta je bilo .. . . .

Link to post
Share on other sites

to nikako ne radi sam ...... ali nikako. . . . . .znam gomilu ljudi koji su pokusali ...... mozes misliti sta je bilo .. . . .

Tako je!

Vidi da to uradi neko ko to dobro zna osim ako si to nekad uspesno radio pa znas da neces ...ebati.

Link to post
Share on other sites

E bre ljudi, pa nisam bas pocetnik. Necu nista uraditi da polomim motor. Doteracu 1 i 6 klim u GMT na glavi 1 i 6 ventili satvoreni i tako cu ga sastaviti.

Da sam radio BMW-a do sada nisam. Ali radio sam podosta motora.

Ono sgto mi treba je savet kako da dodjem do alata za blokiranje bregaste, pumpe i radilice?

Link to post
Share on other sites

EJ brate tesko mi da pisem okreni me na mob da ti objasnim nije tesko :)

Link to post
Share on other sites

EJ brate tesko mi da pisem okreni me na mob da ti objasnim nije tesko :)

Ajd pusti mi poruku (treba mi tvoj broj) na 064 88 98 029 Blazo Fala zovem te cim dobijem broj :)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 1 month later...

cao brate. I ja vozim 524td sto se tice glave to im je mana , narocito kod modela koji nemaju ugradjen visko. Ja sam doduse terao auto u srvis , a sto se tice delova postoji servis u Sremskoj Mitrovici (nema sta nema) i sve to stize na kucnu adresu za 2-3 dana

Zagubio sam broj ali pronaci cu ga pa cu ti poslati. Ako ti nesto bude trebalo slobodno se javi na MSN

[email protected]

Link to post
Share on other sites