Recommended Posts

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

evo i slichice motora nije neshto bash chisto ali nisam hteo da oerem i da prckam okolo :o :unsure:

fotografija0094.th.jpg

fotografija0095.th.jpg

fotografija0096.th.jpg

uskoro nastavak :acute:

Link to post
Share on other sites

Jeste da nisam bio par dana na forumu, ali se odmah proculo (dosta konja prasina se dize). Brate Dzone, da se sit navozas i da ga posle zameni jedan M5 E39.

Link to post
Share on other sites
A sta smo mi tudjini koji smo bmwclubmania??Tamo za*bancija a ovde sve po pravilima?Pa nemoj tako za sve postoji red!

Ne niste(mo) tudjini ali nije uredu da podje..va tako, e ovo e ono!!!

I sta ti hoces,zjalo?

Skini se sa kompa i izadji malo da vidis da postiji jos jedan svet van tvoje sobe!!!

Link to post
Share on other sites

Prvo nemoj da vredjash,sta tebe briga da li sam ja ceo dan pored kompa ili ne,to shto ti stalno posmatras clanove tvoja stvar pa naglashavash ovde.

Ne znaci da ako jedan voli da proziva da su svi takvi...razmisli o tome malo,poshto je tako delovalo kad si napisao.

Izvinjenje i od mene na off-u! ;)

Link to post
Share on other sites
Prvo nemoj da vredjash,sta tebe briga da li sam ja ceo dan pored kompa ili ne,to shto ti stalno posmatras clanove tvoja stvar pa naglashavash ovde.

Ne znaci da ako jedan voli da proziva da su svi takvi...razmisli o tome malo,poshto je tako delovalo kad si napisao.

Izvinjenje i od mene na off-u! ;)

ok izvini i ti..

ali uleteo si sa komentarom koji je ono.......

necu da se raspravljam.... bolje da iskucam IZVINI nego da se dodatno raspravljamo

Ali ako ga ja bla bla.. Sto se ti nalazis u prici,procitas post i nastavis dalje!!!

Hahaha provalio sam te za zjalanje hahahahah

Nemoj da se ljutis :)

Link to post
Share on other sites

Vujke...Torima svaka tebi chast shto chujesh kod ovih sa intera nije mi ni jednom digao temperaturu...vodena pumpa jeste crkla i zamenioi sam je......Ali sobzirom da si ti kupio dresha od petice (naravno tako sam chuo od zeleta i ostalih :preved: )Ti si se tek napromashivao ;) B) i nije 323 nego 327 matori shta ti ne bude sluchajno bilo jasno okreni mene pa me Pitaj glupo je da da ti drugi pametnjakovici pune glavu o nechemu gde ti nishta ne znash!!

ja stvarno ne znam ko su ti ostali, samo znam da zelenovic nema veze sa zivotom sto se kola tice on pazari mecku sedne i vozi...buljas.... a ja sam od nove godine kad sam izasao iz vojske napravio ozbiljne izmene na mojim kolima ..... bio je lesina kad mi je motor bio 2.0 i nije valjao ni za ..... a sad pojacani 2.5... druga elektronika, drugi diff.... menjac.... trapovi..amortizeri... meni niko nista na interu nije rekao.... ali nebitno brate samo ti vozi i uzivaj.... lepa je spolja a koliko ce motor da ti posluzi videcemo i sami....

a vi ostali mnogo ste nesto bre agresivni cim neko hoce da iskaze svoje pravo misljenje pa kakvo god ono bilo????

stvarno ne znam u cemu je problem .... svako imam prvao da napise sta misli ...da li to bilo lose ili dobro

Link to post
Share on other sites

Ovde bi trebalo da jedni drugima dajemo podrsku,cak i ako je neko kupio krs od bmw to je zato sto je trenutno u takvoj situaciji a sve se da popraviti! Svi bi mi znali u salonu da izaberemo,645,535,x5,x6... Dajte malo sloge i razumevanja,ja verujem da ce taj 540 biti zver ako vec nije! pozdrav svima

Link to post
Share on other sites
Ovde bi trebalo da jedni drugima dajemo podrsku,cak i ako je neko kupio krs od bmw to je zato sto je trenutno u takvoj situaciji a sve se da popraviti! Svi bi mi znali u salonu da izaberemo,645,535,x5,x6... Dajte malo sloge i razumevanja,ja verujem da ce taj 540 biti zver ako vec nije! pozdrav svima

Konacno jedan covek sa pravim recima!

Urose,ako ja mogu da ti pomognem nekako ti reci tjst ako ti trebaju

neki delovi a ja da ih imam,pomocicu!

Link to post
Share on other sites

Hvala sale uzecu te u obzir :preved: ako mi zatrebash...ostavi mi tvoj mob na PM pa cu te zvati....NEgo evo polako je pochello pakovanje......sad se stavlja cela instalacija od M5.km sat i ostale gluposti a posto imam vec trapove i kochnice i sedishta od m5 kupio sam i felne od dzoneta

felnice.th.jpg

danas idem za shabac pa cu uslikati dalja deshavanja!toliko za sada

Link to post
Share on other sites