Recommended Posts

BMW316i E36 1994. cca 200.000 km FL65502

trenutno pored drugih nedostataka me najvise muci problem sa ''nebom koje mi pada na glavu'' (kao da sam Gal ;).

elem, posle mog krajnje nestrucnog pranja neba (iako sam se trudio da sundjer-krpa bude prilicno suva) pojavio se mehuric koji se vremenom pretvorio u totalno propadanje tekstila sa neba na krovu automobila. raspitivao sam se za moguce resenje i svi su mi odgovarali da od lepljenja nema nista, nego da nadjem polovno nebo i njime zamenim staro. i tu sam imao fijasko, jer sam jedno nasao u mladenovcu, kupio, odneo kod majstora da ga postavi i saznao da nije odgovarajuce :)

pitanja su: da li je moguce to srediti nekom metodom uradi sam? da li su u pravu oni koji kazu da je neophodna zamena? zna li neko neku radnju (tapaciranje) koja bi mogla da sredi ovo (ako moze neka koja gravitira ka Kragujevcu bilo bi pozeljno ali ne i neophodno)?

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

drugi "problem" je prisutan od kada sam kupio auto. na intervalu od 4000 do 45000 obrtaja papucica gasa se jako trese i motor znacajno promeni zvuk, kad se taj interval probije sve se vrati u normalu.

mnogi mi rekose da je u pitanju rezonanca automobila, sto ja nikako ne mogu da prihvatim, ali ako i vi isto odgovorite prihvaticu i to je to

pozz i hvala unapred

Link to post
Share on other sites

Nebo moraš da promeniš jer je sunđer istrulio i sad se samo kruni...

Možeš i sam to da uradiš...

Izvadiš napolje,kupiš materijal i lepiš deo po deo...

Dobar ti je za to i lepak za drvo...Viđao sam da rade njime i dobro je skroz...

Link to post
Share on other sites
Nebo moraš da promeniš jer je sunđer istrulio i sad se samo kruni...

Možeš i sam to da uradiš...

Izvadiš napolje,kupiš materijal i lepiš deo po deo...

Dobar ti je za to i lepak za drvo...Viđao sam da rade njime i dobro je skroz...

Henkel Moment Kraftkleber!!!

Ja sam sa njim polepio ceo kamion koji je non stop na jakom suncu i nista mi jos nije otpalo

Henkel je za svaku pohvalu

Link to post
Share on other sites