Recommended Posts

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

2.7 je,izvinjavam se.....nisam napomenuo,sorry,a sto se cifre tice....nemam razloga da lazem

e onda kolega to je druga prica 2.7 se fino i dosta jednostavno nacacka na tu snagu trebao si odma reci nebi nastala zabuna i trka oko 320i sa 215ks :P

Link to post
Share on other sites

Mislim da Ernest nece odgovoriti na neka pitanja, moze biti da su u pitanju male tajne velikih majstora!! :dance3:

Link to post
Share on other sites

Odgovor nije potreban,to zna svaki seoski majstor!! Ipak si mi dao odgovor na pitanje zasto se navijaci Proletera iz ZR zovu Indijanci!! Veliki pozdrav!!

Link to post
Share on other sites

Nemojte prozivati bez veze, svaki majstor ima neke svoje fazone, svi smo culi za eta motor sa glavaom od 2.5, shrikovom bregastom,pletenim granama i chipom, ali ne mora da znaci da su svi isto izfazonirani????

Mozda sam i ja pogresio, cekajte da se Ernest javi pa cete videti??? :dance3:

Link to post
Share on other sites
Mislim da Ernest nece odgovoriti na neka pitanja, moze biti da su u pitanju male tajne velikih majstora!! :)

Pa da ono, mogli bi i mi to da uradimo i budemo brzi! :)

Link to post
Share on other sites

ne mrzi me...naopako,bio jedan izuzetan primerak 320 u prvoj boji,netaknut....bez trunke bilo cega na sebi...pa onda lagano,deo po deo..u nedogled,nije se stedelo,pravio sam ga za sebe za cisto uzivanje....

a,sto se za dalje tice....planiram motor bmw f 650 da se dogodine malo vozikam sa vetrom u kosi :) i u nekoj daljoj buducnosti e90-karavan(e91),320d...ne odustajem nikako od karavana...prirasli mi za srce...

Link to post
Share on other sites

ko ne veruje da auto ima 215ks evo ja potpisujem da ide bolje od dosta 3.5 kocki koje sam vozio, i to mogu da kazem jer sam jedan od retkih koji je imao zadovoljstvo da proba ovaj auto onako kako bog zapoveda :) i ko god da kupi ovaj auto jako cu mu zavideti jer mi je jako prirastao srcu za jako kratko vreme... ali na zalost nemogu to sebi da priustim u ovom momentu...

pozdrav :)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.