e46 20'' felge


Recommended Posts

uvek bilo ..... sto je veca .....to je lepsa....

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Sta mnogo, dzabe bre....... Ja licno ne patim da budu orginal bitno je da su iste sa ove strane gde se vide, a da li je made in turska ili nemacka , bas me briga, obicno su te replike losijeg kvaliteta i poneke su lakse dosta (sto i nije mana bas) ali zato im je i cena takva.....

Ima kod Alu-Rokija jedan par ovakvih cini mi se da je 19" nisam smeo da pitam ni za cenu niti da ih uzimam u ruke, trebale su mi pare za nesto pa nisam smeo da se kockam :preved:

Link to post
Share on other sites

Ima ih glogi u ns repliku m6 felgi mislim da su 750e, a za original zaboravi

E video sam da prodaje lik, ne znam u kojoj meri su replike, koja firma to radi, i koliko su to stvarno replike bar po pitanju kvaliteta s obzirom da je cena 750 evra, nije bas malo para. Malo mi je rizik stavljati tako nesto, a i plasim se pomalo 18-ica, mnogo neravnina, rupa, izvaljenih sahtova i neuredjenih ivicnjaka imamo da bi se kockao sa njima. Ali prelepe su, ma ne da su prelepe nego su BRUKA, moje omiljene!!!

Link to post
Share on other sites

p5150247pe8.jpg

ja sam jedno vreme na compact-u imao ovakve felne...to su 18-ice sa e39 m5.

jos ih je ovaj prethodni vlasnik ofarbao, i mnogo mi se svidjao kontrast tamne felne-beli auto.

auto je vidno slabije ishao, povecala mu se potrosnja(sto je i normalno kada mu je guma bila 235/40 R18), i morao sam da kocim da bi presao preko shina...sada kada bi imao sansu da ih opet stavim, nista mi od toga ne bi smetalo, stavio bi ih bez razmisljanja...

Link to post
Share on other sites

E video sam da prodaje lik, ne znam u kojoj meri su replike, koja firma to radi, i koliko su to stvarno replike bar po pitanju kvaliteta s obzirom da je cena 750 evra, nije bas malo para. Malo mi je rizik stavljati tako nesto, a i plasim se pomalo 18-ica, mnogo neravnina, rupa, izvaljenih sahtova i neuredjenih ivicnjaka imamo da bi se kockao sa njima. Ali prelepe su, ma ne da su prelepe nego su BRUKA, moje omiljene!!!

idi do novog sada vidi namontiraj probaj dva kruga ako je to to uzmi nije to skupo.

Link to post
Share on other sites

p5150247pe8.jpg

ja sam jedno vreme na compact-u imao ovakve felne...to su 18-ice sa e39 m5.

jos ih je ovaj prethodni vlasnik ofarbao, i mnogo mi se svidjao kontrast tamne felne-beli auto.

auto je vidno slabije ishao, povecala mu se potrosnja(sto je i normalno kada mu je guma bila 235/40 R18), i morao sam da kocim da bi presao preko shina...sada kada bi imao sansu da ih opet stavim, nista mi od toga ne bi smetalo, stavio bi ih bez razmisljanja...

ovo su najlepse felne na svetu

Link to post
Share on other sites

Ipak sam ja za one M6 definitivno, ali covek ih prodaje po ceni novih :lol: A kako Transporter kaze da su dzabe, daleko je i od toga, to je 1/5 tvog automobila i to bez guma :) Moracu da prodam moje 16-ice pa da kombinujem uz doplatu, inace ovako za kes tu cifru za te felne, nema sanse, tesko ce ih prodati za te pare :D

Link to post
Share on other sites

http://www.autoscout24.ch/AS24Web/Detail.a...age=1&row=9

evo vam original M feluge sa gumama cena sa transportom 1000 evra 18''

to ti kazem matori :lol: razlika nije prevelika i to sa gumama...ne potcenjujem niciju robu ali gde je tu logika...jedino mi se cini da je cena u svajcarcima :D (pise 1000CHF)

Link to post
Share on other sites

jesu svajcarci u pitanju , jos kad bi nam neko rekao koliko je to u eurima....

Link to post
Share on other sites

to ti kazem matori :lol: razlika nije prevelika i to sa gumama...ne potcenjujem niciju robu ali gde je tu logika...jedino mi se cini da je cena u svajcarcima :D (pise 1000CHF)

pa to ti je provizija za transport do nase drzavenema nista dzabe mili!

Link to post
Share on other sites

te felne sa gumama izadju oko 600 e , sto je vise nego smesna cena za ovakvu lepotu

Link to post
Share on other sites

da nema ni kod babe dzabe ...ta vam je cena 1000 evra i dobijate feluge kuci za maksimum 2 nedelje.za te feluge sam prevalio 800 km toliko pozdrav pa ko voli nek izvoli feluge su sa m -a e46 i imaju papire.original su!

Link to post
Share on other sites