e46 20'' felge


Recommended Posts

pa to ti je provizija za transport do nase drzavenema nista dzabe mili!

... rekoh u poredjenju sa onim M6 replikama iz NS-a, ove E46 M3 sa gumama su bruka povoljne, a to je jos jedan razlog ne zaleleti se za kopije koje kostaju malte ne kao ovi gore orliginali :lol:...jedini problem je u tome sto jos nisam spreman da menjam felne momentalno...naravno da nema dzabe al nikako ne vise od 550-600 evra za one replike...bez uvrede ovo je poredjenje babe i devojke :D ne mogu da kupujem trenutno nista ali recimo u naredna dva ili tri meseca bi trebao da imam spreman novi set koji cu staviti na kola tek na prolece...tako da sad mi nije frka da pucam pare po svaku cenu :)

Link to post
Share on other sites

E video sam da prodaje lik, ne znam u kojoj meri su replike, koja firma to radi, i koliko su to stvarno replike bar po pitanju kvaliteta s obzirom da je cena 750 evra, nije bas malo para. Malo mi je rizik stavljati tako nesto, a i plasim se pomalo 18-ica, mnogo neravnina, rupa, izvaljenih sahtova i neuredjenih ivicnjaka imamo da bi se kockao sa njima. Ali prelepe su, ma ne da su prelepe nego su BRUKA, moje omiljene!!!

imas replike velicine 18,19,20 ....najlepse cuce na e46,a imas milion slika pa vidi,a kvalitetne su sigurno cim kostaju toliko,sto se tice rupa dosta zavisi i od tebe,a i veca felna znaci veca guma,znaci gutanje rupe :lol: :D

evo ti par slika :

ovo su 19 '' - 325xi4sega5lc2be7.th.jpg

a ovo 18 '' - photo0276gr9.th.jpg

Link to post
Share on other sites

ne nisam uporan da ih prodam,uostalom montiracu ih na prolece ako ih ne prodam dotle.realna cena sa gumama im je minimum oko 2000 evra,mislim da bi nekom ucinio uslugu kad bi ih prodao za 1000 evra.replike kostaju bez guma nove oko 700 evra pa navise 17''

Link to post
Share on other sites

ne nisam uporan da ih prodam,uostalom montiracu ih na prolece ako ih ne prodam dotle.realna cena sa gumama im je minimum oko 2000 evra,mislim da bi nekom ucinio uslugu kad bi ih prodao za 1000 evra.replike kostaju bez guma nove oko 700 evra pa navise 17''

...nisam mislio na tebe, pogledaj gore koga sam citirao, tvoja ponuda je najozbiljnija :lol:...pozz

Link to post
Share on other sites