Recommended Posts

Najzad je moj :) Prvo da se ovako javno zahvalim BMW E36 POWER u na savetima pre kupovine,dosta mi je pomoglo u odluci :) trenutno imam samo ovu sliku,nije nesto,al cisto da se vidi kakav je otprilike.....2000. god,16" fabrichke,volan je noviji sa duplim krakom dole.....i tako...pozz

150820098791111.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...

da osvezim malo temu sa nekim cenama posto je mene to uvek zanimalo kad sam bio ovde,pa evo da podelim s vama neke skorasnje servise :D

Hidropodizaci 900din komad........cene se krecu od 1100 pa do 1500,600......

kablovi orginal 250e,nemacki neki 8 i nesto hiljada,ja nasao ceske za 3000 :thumbsup:

pumpa za vodu 4500

svecice su 700 i 1000,meni je majstor stavio neke ui uracunao u cenu

e i zamenio mi je veliki filter za brc plin,platio sam ga 10e :D ....inace redovan servis brc a u ovlascenom servisu je nesto vise od 4k,a ukljucuje zamenu dva filtera,jedan pomenut,drugi je 600 din i kao neku redovnu proveru,valjda kacenje na komp.....

slike cu uskoro.......

Link to post
Share on other sites

Za kablove u redu, ti "Tesla" kablovi uopšte nisu loši i mogu da "prodju"...

Ali si pumpu morao da uzmeš originalnu BMW-ovu, naravno ako nameravaš da zadržiš auto bar neko vreme. Rashladni sistem to jest problemi u radu istog su "dežurni krivac" kuvanja i krivljenja glava kod benzinaca tih godišta, jer motor ima vrlo nizak prag tolerancije na grejanje i neverovatno brzo strada kad pumpa zakaže. Znači, kad se menjaju elementi rashladnog sistema sve mora biti original, dok se sa svim ostalim još i može ići na jeftinije aftermarket proizvodjače.

U budućnosti proveravaj tu pumpu redovno, i budi izuzetno obazriv jer taj motor može da predje Boga oca ali ako pumpa zakaže strada vrlo lako, i vrlo brzo.

Inače coupe deluje lepo, ali očekujemo još neku sliku... :thumbsup:

Link to post
Share on other sites