Bmw 524 td kontrolna tabla


Recommended Posts

Prijatelju, ko si ti???? Nisi popunio profil, ne vidi se koji auto vozis, a postavljs takvo pitanje. Mozda stavljas tablu od BMW na Yugo. Popuni profil, kako to pravila za sve clanove foruma nalazu, da znamo sa kime "pricamo" i onda cemo ti pomoci kao i svima do sada.

Pravila su za sve ista.

Link to post
Share on other sites

Auto je 524td M21, hocu da ubacim malo noviju tablu. Kada je ubacim imam problem nemogu da ugasim auto?! Inace sve ostalo radi normalno.... Zato mi i treba info da li je moguce to odraditi ili da trazim ako je moguce itabu kao sto je moja originalna.

Link to post
Share on other sites

Zamisli mene , montiram novu tablu i lepo se provozam sve radi. Dodjem do kuce, okrenem kljuc izadjem napolje i kad sam hteo da ga zakljucam konstatujem da jos uvek radi auto (automatik je). Udjem unutra i neznam kako da ga uopste ugasim, mislim nemogu da ga ubacim u prvu jer je jelte automatik. Tu od besa povucem rucnu i gle cuda auto se ugasi

Na nekim forumima naleteh da je moguce staviti novuju na stariji auto ali nije moguce obrnuto stariju tablu na noviji auto...

Oznaka ove nove table je Motometer 616.053.1010 razlka postoji izmedju stare i nove, nova nema baterije koje se u staroj s vremena na vreme moraju menjati. Nova ima digitalnu kilometrazu i self test a stara nema... Konektori su identicni, sve indikacije rade. Neradi mi obrtomer ali to nije radilo i sa starom tablom, verovatno senzor na radilici, jos nisam stigao da pogledam.

Ono sto meni nije jasno je kako bre kad okrenem kljuc, skinem kontakt on nastavi da radi....

Link to post
Share on other sites