Recommended Posts

Na E60 imam runflat gume i hocu da ih zamijenim za normalne. Ali hbg, nemam rezervni tochak ni dizalicu (ima mjesto u gepeku za to, ali je prazno).

Gdje ima da se kupi to... znachi komplet, tochak, dizalica, kljuch ....

Ako neko zna, nek pishe... hvala

Link to post
Share on other sites

Kojih dimenzija su ti RUN FLAT??? Ako suOd 18 " i u OK stanju, mozda se dogovorimo za kupovinu, napisi mi koji ti je promer rupa za tvoje tockove i nacicemo rezervni tocak... i dizalicu i kljuc....

Link to post
Share on other sites
Kojih dimenzija su ti RUN FLAT??? Ako suOd 18 " i u OK stanju, mozda se dogovorimo za kupovinu, napisi mi koji ti je promer rupa za tvoje tockove i nacicemo rezervni tocak... i dizalicu i kljuc....

17 ice su... 225, 45 ali sa izvinjenjem ne valjaju ni za k :). A promjer, bem li ga, standardan za E60 :)

Link to post
Share on other sites
Ono sto 100% znam ima kod ovlascenog prodavca i servisera. Moja bivsa firma je za nas E60 kupila to od Radulovica u Novom Sadu. Cena je bila, d'umres :)

Hvala, i mislio sam da je u Srbiji derachina, potrazhicu u nekoj zapadnijoj zoni :)

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...
Hvala, i mislio sam da je u Srbiji derachina, potrazhicu u nekoj zapadnijoj zoni :)

Rezervni tocak ( copava ), dizalica ( i ono sitnog alata sto oko nje stoji u stiropor kutiji ), kutija 150eur

Link to post
Share on other sites