Recommended Posts

I mnogo je kume... Kako koci sada ovo cudo?

Sasvim zadovoljavajuce, kocio je on i pre dobro ali sada sve to mogu duplo vise puta i da mu ne bude nista :blink:

Nemogu da verujem da si ostavio 2, 389 mm izmedju gume i ruba. Stvarno sramota, trrebao si vece distancere da stavis... Shame on you.

To je zbog promaje u rubovima, da se skida prasina , mora malo da ima cug :D

Link to post
Share on other sites
  • Replies 764
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

evo i neka slika samo felni kad su bile na farbanju...

IMG_5927.jpg

i unutra da se ne bi videlo kad su prljave i da mora da se skida da se opere, posto sundjer ne moze da prodje izmedju krakova ...

IMG_5925.jpg

:D

Link to post
Share on other sites

o5 lajsne ,brave ,prednji lip dobro bi isle u crno uz crne grile ,retrovizore ,difuzor branika, ...

ovako je neskladno --- kad si stavljao ove tamnije stopke i migavce mogao si da ih uskladis sa maglenkama pa i one da idu u crno.

licno bi mu vratio svetlije signalizacije ili sve uskladjene u crno ,naravno crne M lajsne ,brave itd i naravno crne feluge( a mozda haubu i siber u crno :) ) mada to sam samo ja i moje mislnje no i ovako je dobar

Link to post
Share on other sites
Sto si branike i sajtne ofarbao u Jasika belu nijansu? :)

Toliko se razumes u bmw-a i ne vidis da je ovo bmw boja (ta koja je pogresna) , neka vozam se malo ovako pa ce da farbaju opet, ko ih j...

o5 lajsne ,brave ,prednji lip dobro bi isle u crno uz crne grile ,retrovizore ,difuzor branika, ...

ovako je neskladno --- kad si stavljao ove tamnije stopke i migavce mogao si da ih uskladis sa maglenkama pa i one da idu u crno.

licno bi mu vratio svetlije signalizacije ili sve uskladjene u crno ,naravno crne M lajsne ,brave itd i naravno crne feluge( a mozda haubu i siber u crno :) ) mada to sam samo ja i moje mislnje no i ovako je dobar

Maglenke sam imao crne pa sam jednu sjebao, cekam druge da stignu...

Ti licno bi, ja licno ne bih i sta onda ?

Haubu i siber u crno :lol: ... svaki ciganjski auto u gradu ima crni krov (mislim na folije i farbane), svaki beli Stilo, nabudzene Ascone, Yugici sa retrovizorima sa diodama itd...

Ne moze da bude dobar kad ima 15 detalja koje bi menjao, vidim ja da ni ti ne znas sta bi, a sta ne bi :D

Hahahah shvatice to kao uvredu xD

Ma svako moze da kaze sta misli, nemam ja sta da se ljutim, ja ga pravim za sebe ne za druge :)

Link to post
Share on other sites

u pravu si .naravno tvoj je i dobar je ovako sa rasparnim svetlosnim grupama .branicima sajtnama ,obojenim lipom belo a difuz u crno ,belim lajsnama i retro u crno ...

a to za ciganiju se ne slazem svaki auto je dobar ako je uradjen kvalitetno i sa stilom bez kica :)

Link to post
Share on other sites

Mislim da bi mu karbon krov i hauba bas bili full, jesi razmisljao o tome :) :) :lol:

Pustite ljudi coveka, sredio je auto kako mu se svidja, procitajte prethodne strane i videcete da je vec bilo rasprave o lajsnama felnama lipu, coveku se svidja ovako i to je to. Ja se ne bih bunio da imam istog ovakvog, samo bih mu menjao ulje i filtere....

Link to post
Share on other sites

po mom ukusu do sada najlepshi auto na forumu, shto sam i potwrdio kada sam video auto uzivo, nishta ne diraj samo sipaj gorivo i vozi autic je perfektan !

Link to post
Share on other sites
bratiiiiiiiiiiiiii!!!!!!! Da se smrzneš!

Realno, ko bi rekao da je to isti auto :)

ja sam ga video uzivo,bruka bruka bruka :lol: svaka cast

video sam te na video nadzoru da se sunjas oko njega :rolleyes:

Bude li gotov bum dok ti stignes sa Avale? :D

Cekam jedno 5min kad ne zurim :D

ja se nadam da vlasnik stock coupea nije video ovo

Mislim i ja da nije :lol:

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.