Recommended Posts

@SFU

sve moze da se nadje :)

hahaha a znam choche da mozesh sve pribavit, nego taj da rachunamo ko "rabljeni" - jeftiniji :) (ne mogu prezalit shto moj prodah)!

Link to post
Share on other sites
  • Replies 764
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

1:1 pogresne stvari gledas, akcenat je bacen na auto ne na okolinu :declare:

gledam stvari onako kako si ih predstavio....eee..sta se bre duris ;) ...auto je fenomenalan, al, obicno se kaze "da od drveta treba znati videti shumu".....(moja pobeda!... i to u gostima) ;)

Link to post
Share on other sites
@smp-shomi

Ja sam ga kupio kad nisu padale cene i ostalo, imas na pocetku teme cifru, a para je potroseno recimo dovoljno da se kupi jos jedan e36 ph34r.gif

Otkud ti tolike pare da kupis ovaj prelepi BMW i da potrosis na njega za jos jedan BMW???

Dajte bre ljudi da i ja radim to sto vi radite pa da svi imamo po jednog BMW-a pa da se vozimo :declare: ;)

Link to post
Share on other sites

nista ti ovaj auto nevalja ajd ga daj meni :lol:

coupe je bomba ima i ovde dobrih primjeraka li tvoj je ono bas pravo dobar jos kad zlatni kotaci legnu nema dalje

a folije nemoj da diras bimer bez folija je isto ćelavo zensko :lol:

Link to post
Share on other sites
a folije nemoj da diras bimer bez folija je isto ćelavo zensko :lol:

ahahahahaahah, u pravu je covek.

Auto ti je vrh, svaka cast :lol:

Link to post
Share on other sites

Ako moze na odlozeno dolazim odmah po njih :lol: i ovako sam ja jedini zainteresovan svih ovih godina samo nikako do para da dodjem :lol:

Dajem i BBS i one od e39 i sve sta treba :lol:

Link to post
Share on other sites
ma jesi 100% siguran ?!

Kada otvoris link na you tube, vidi u desnom gornjem coshku prepoznatljive zlatne felne i imas opciju MORE INFO MARKO TRANSPORTER.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.