Recommended Posts

Konacno i ja da predstavim moje auto :)

Znaci, 318i '93 godiste, vec 4-ta godina u mom vlasnistvu...Od opreme nema nista, sem podizaca :D Sto se mehanike tice, za sad je besprekoran, odlicno ocuvano podvozje, nijesam imao nikakvih ulaganja sem redovnih servisa i zamjena kocionih plocica...kad je dosao kod mene presao je 173500km, sad je na 225K...

Ide solidno, s obzirom na konjazu i godine. Na ravnom je sasvim dovoljno za prijatnu voznju i preticanja, ali na usponima mu hvali snage, pogotovo ako je opterecen. Naravno, posto je star 16 godina, ima dosta sitnica koje zivciraju, pogotovo u enterijeru, zabice, oplate na vratima,okviri oko kvaka unutra cesto spadaju, ponekad zaskripi vozacevo staklo pri spustanju i slicne stvari...onda, zbog nestrucnog lakiranja na nekim djelovima karoserije vidi se razlika u boji, kao nekolike tackice rdje po haubi kao posljedici udaraca kamencica...

Branike i retrovizore sam ofarbao u boju vozila, stavio sam mu crne zmigavce (svidja mi se kako pravi kontrast na ovu boju, trebalo bi nesto slicno odradit i sa stopovima), i stavio solidnu muziku ( pioneer player i zvucnici, aktivni vufer). Sto se sredjivanja tice, planiram da ga cijelog ponovo ofarbam, da sredim sve te sitnice u enterijeru i zamijenim volan, ako bih nasao povoljno one aftermarket farove sa angel eyes, xenon, da zamijenim maglenke (ove su naprsle na nekolika mjesta), neke fine stopove (ili da mu ove zatamnim, ali ne znam kako bi ispalo jer nisam neki talenat za te stvari :( ), i mozda da ga spustim nekoliko cm...Felne sam uzeo, 17" M6 replika...

Nadam se da vas nisam smorio s ovim opsirnijim predstavljanjem, sad idu slicice :)

Kad je stigao izgledao je ovako :

dsc00503f.jpgw640.png

stari.jpgw640.png

strras.jpgw640.png

Last year :

n1353344608300147428666.jpgw604.png

n1353344608300147431970.jpgw604.png

sdasdaf.jpgw640.png

n1353344608300147491869.jpgw604.png

Sad :

gdgdfg.jpgw640.png

080920092089.jpgw640.png

080920092090.jpgw640.png

080920092092.jpgw640.png

080920092094.jpgw640.png

To bi bilo to, sve kritike i sugestije dobrodosle. Enjoy ! :)

Juce :

Link to post
Share on other sites

Izgleda dobro ocuvan. Nema sta. Extra osnova za sredjivanje. Boja je OK. Pitanje, gde si kupio prednje zmigavce i po kojoj ceni.

Link to post
Share on other sites

Imas one farove Sonar ( imao sam ih ja na coupe-u) http://www.bmwclubserbia.com/forum/index.p...1836&st=120 za 130 evra u Srbija, a ako hoces da ti uradim maglenke kao ove na slici u zamenu za zmigavce

http://www.imagebanana.com/view/n56oi340/P9100173.JPG.

Link to post
Share on other sites

ma vidi da li Babic ima jos onih prstenova pa ih ubaci u ove farove,mnogo bolje izgleda!

Pogledaj kako je kod Denisa(motorsporta)ispalo a i Leon sada na svom ima pa pogledaj,meni se vise svidja a i jeftinije je!

Jesi li felne nove ili polovne uzeo?Zamijeni bocne zmigavce,to barem nije skupo!

Link to post
Share on other sites

a dje si ajsmene!??!?!

neke shmikna felne nabavio a?

dobro izgleda, valjalo bi neku foliju stavit preko farova (da i oni budu josh tamniji) ako ne kupish komplet farove!

i matiraj okvir grilla!

@leon

davno sam to rasprodao (bilo je svakakvih zmigavaca)

Link to post
Share on other sites

@ 325ixA Nemam pojma, vjerujes li mi da nijesam ni obratio paznju kako sam napisao...

@ SFU A evo me, bio sam odvojen od auta godinu dana, morao sam se opet malo aktivirat :D Prijedlozi za stopove su dobri,pogotovo ovi prvi stopovi mi se svidjaju, samo da se skupi malo para i da se nadju...

Link to post
Share on other sites

Imam 2 pitanja :

1. Koji diff bi mogao da stavim bez nekih prepravki, a da popravim malo ubrzanje, i koliko to zadovoljstvo kosta ?

2. Htio bih da mu odradim kompletan izduv. Ko to najbolje radi, i koliko otprilike kosta ? (idealno bi bilo ako neko to radi u ns)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
Imam 2 pitanja :

1. Koji diff bi mogao da stavim bez nekih prepravki, a da popravim malo ubrzanje, i koliko to zadovoljstvo kosta ?

2. Htio bih da mu odradim kompletan izduv. Ko to najbolje radi, i koliko otprilike kosta ? (idealno bi bilo ako neko to radi u ns)

U NS auspuh radi Bata iz Petrovaradina...

Link to post
Share on other sites

na mom bmwu je komplet izduv od bate sport auspuha iz petrovaradina, kod NSa. ja sam prezadovoljan zvukom i izgledom i kvalitetom izrade. nije nesto glasan a nije ni tih. taman.

Link to post
Share on other sites

e to ne znam brate. uzeo sam ga sa vec uradjenim izduvom. decko od kog sam kupio bmw je uradio kod bate. nazovi ga pa ga pitaj da znas....063/53-79-83

Link to post
Share on other sites