BMW vs. Mercedes


Recommended Posts

...... kad se spominju performanse , muzika za usi , snaga , dizajn , mrstenje , stabilnost , ......... onda znamo o cemu pricamo........

daleko od toga da tvrdim da su i mecka i audi losi automobili ...... ali jednostavno nemaju to " nesto " sto ima bmw......

skoro svaka marka auta ima svoje fanove ali jednostavno bmw se voli na neki svojstven nacin ...... malo ko bi znao to da objasni ....

Interesantna tema ali je dragance sve lepo objasnio sto se tice bmw vs merc ,taj plavo beli znak ima tu harizmu to nesto sto cini da krv kljuca kad ga vidis, provozas....... svi znamo o cemu je rec.... jednostavno BMW................. i ostali..................

Kako je ovo lepo receno by dragance "BMW se voli na neki svojstven nacin... malo ko bi znao da objasni zasto voli bmw"..... evo npr ja ne znam zasto volem mnogo bmw.... pogotovu e36 :) i e34 :P ....

Link to post
Share on other sites
  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

E to to to o tome ti pricham.....volim ga kao samog boga,poshto on to i jeste!Kad sam ga video prvi put na parking,hteo sam da skochim kroz prozor zbog toga!Svaki put kad mogu sidjem do njega i sednem i pricham s njim...upalim,vozim i tako prichamo,uzhiva.... :) :P Mozhda je za nekog glupo i ludo ali tako je... mozhemo do sutra prichati ovde ali BMW je uvek bolji i uvek ce i biti!

Link to post
Share on other sites

UH....Kad sam kupi kockicu nisam verovao da necu moci da se odvojim vise od BMW-a posto sam imao obicaj da iz dosade promenim auto(uglavnom neki krsevi ali jbg)!Na to mi je ujak koji je promenio,bem li ga koliko automobila i vozio sve zivo,osim BMW-a,kad je provozao kockicu rekao "e sad znam,majku mu,ima nesto u toj marci BMW!!!!!

Sa drugom koji ima 190 2.3 sam stajao na crtu i ubijam ga redovno,kaze on krivine su njegov adut..moze!!!!Moj sperovan sa celavim gumama ga je uvek jeo bar za 3-5sec posto smo morali da merimo vremena za isti put,zbog bezbednosti!!! :) :P

Uz sve to cenim mecku, jer ne bi smo je ni uporedjivali sa BMW-om da nije dobra, ali jednostavno ne vidim sebe u mercedesu!!!!Pre svega zbog toga sto je zanimljiv za voznju a i NE DIRAJTE NI ZVUK SESTAKA!!! :buba: :crazy: :crazy:

Link to post
Share on other sites
UH....Kad sam kupi kockicu nisam verovao da necu moci da se odvojim vise od BMW-a posto sam imao obicaj da iz dosade promenim auto(uglavnom neki krsevi ali jbg)!Na to mi je ujak koji je promenio,bem li ga koliko automobila i vozio sve zivo,osim BMW-a,kad je provozao kockicu rekao "e sad znam,majku mu,ima nesto u toj marci BMW!!!!!

Sa drugom koji ima 190 2.3 sam stajao na crtu i ubijam ga redovno,kaze on krivine su njegov adut..moze!!!!Moj sperovan sa celavim gumama ga je uvek jeo bar za 3-5sec posto smo morali da merimo vremena za isti put,zbog bezbednosti!!! :) :P

Uz sve to cenim mecku, jer ne bi smo je ni uporedjivali sa BMW-om da nije dobra, ali jednostavno ne vidim sebe u mercedesu!!!!Pre svega zbog toga sto je zanimljiv za voznju a i NE DIRAJTE NI ZVUK SESTAKA!!! :buba: :crazy: :crazy:

Bas si me potsetio kad si pomenuo Mercedes 190 2.3....Jedan moj drugar kad ga je kupio rekao je da ce da pocepa mog e21 323i a kada smo stali na crtu ni prasinu nije mogao da mi pokupi jos mi je protokomer bio neispravan pa mi je bilo potrebno par sedundi da mi auto "slozi" rad.Taj Mercedes kao prvo je tezi,drugo ima dva klipa manje a trece ima K glavu....

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...