Recommended Posts

Evo ovako...posto sam primetio da mi je prednji trap potpuno raskliman...tacnije izgleda da su mi otisli selen blokovi na gornjim ramenima, sta mi valja ciniti?

1.) Kupiti nova ramena sa kuglama i selen blokovima?

2.) Ili ici kod nekoga da reparira? ukoliko je to moguce? I gde to uraditi? neka preporuka...ko je vec imao isti problem

Link to post
Share on other sites

u sustini i ja mislim da je bolje uvek staviti nov deo iz radnje, jedino se dvoumim gde ih kupiti, tj da ne kupim neke kopije ili divljake...mada sam od dosta njih cuo da su stavljeli reparirane i da su zaadovoljni bili...???

Link to post
Share on other sites

Druze, mozda ce ti ovo pomoci. Ako imas para najbolje je da kupis originalni bmw deo, jesu skupi ali traju. Drugo, ako imas malo manje para, mozes da biras izmedju turske kopije ili polovnog dela sa nekog stranca, u ovoj varijanti kupi polovan deo jer je dosta kvalitetniji od te nove kopije. I trece, ako vec hoces da remontujes, treba da znas da je takav deo mozda isti ili malo jeftiniji od polovnog originalnog i moze takodje dosta da sluzi ako ga dobar majstor uradi. Ja licno sam par puta remontovao ramena i skroz sam zadovoljan, jos ako ti je put kuda vozis bez rupa i dobar, moze dosta da sluzi! Pozdrav!

Link to post
Share on other sites