BMW 318i e30 by [kick]


Recommended Posts

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa ide fino ali ne znam tacno koliko ima promena moram da idem u servis da mi srede malo plin i da ocistim dizne da radi na benz.

Link to post
Share on other sites

trebalo bi da malo ali bas malo osetispoboljsanje na malim obrtajima.....

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Evo stigla na red i muzika.

Kupio sam danas Pioneer DEH-2900MP. Imam i Alpine SPE-1702, Pioneer TS-A2510 i Magnat SUB 300 Supreme. Kupio sam pre neki dan Magnat Classic 360 pojacalo sa jednog foruma ali kad mi je stiglo ne radi :)

dsc00326ej0.th.jpg dsc00331he7.th.jpg dsc000462oc.th.jpg

Evo kako sam izbusio pozadi

Prvo u Glass Service da skinem zadnje staklo

dsc00333webdq2.th.jpg

A onda je pocelo secenje

dsc00334webni9.th.jpg dsc00335webxj7.th.jpg

Napravio dasku i nasrafio zvucnike i nazad u servis da mi vrate staklo :D

dsc00336webha1.th.jpg dsc00343webmo6.th.jpg dsc00344webbl2.th.jpg

Link to post
Share on other sites

polako mozes da otvoris svoj " pimp my ride " samo nastavi tako .....

Link to post
Share on other sites

Sta reci stvarno se trudis za autic to ti je za svaku :) :D ,pohvalu nadam se da cu ga videti na skupu

u Zrenjaninu :) :) :) :)

Link to post
Share on other sites

Svaka cast, svaka cast.Sve pohvale.Lepo si slozio sve, masala.Pioneer zvucnici, imao sam i imam jedne u vratima, isti zvucnici evo vec 6-ta godina, vadio sam ih iz svakog auta do sada sto sam imao, cena je bila prava sitnica, prakticki dzaba.Evo jos sviraju i neizdaju me, sabufer sam kupio Sony Explode isto Pioneer 22.5cm (10") prikljucivao sam ga na sva moguca pojacala, nikada me nije izdao, i imao sam Pioneer CD plejer DEH-4700, bio je super i radio je odlicno, ali sam odlucio da uzmem nesto novo i kupio sam DEH-P8MP.Pr'e nove godine sam i taj Pioneer zamenio za Clarion VRX868RVD DVD/MP3 i sve ostalo zivo, ima cak ulaz i za satelitsku antnenu, ali otom potom, i uzeo sam 4 sabufera Clarionova 27.5cm(12"), postavio sam slike pa pogledaj, Clarionov DVD nije u slikama jer to sam morao da sacekam da dodje.Dobar izbor! Jos jednom cestitke i samo nastavi tako.Podrzavam Pioneer, Clarion sam uzeo samo zato sto su mi dali u trgovini za DZ, pa onda ja reklamiram proizvode tako sto nalepim nalepnice na svoj auto.

Link to post
Share on other sites

Pa to je extra uzmi i za mene jedan Clarion i ja cu da nalepim nalepnice :) :D :)

heh, kako mi je neobicna ova centralna konzola kad nemas sat pored cd player-a

Bio je sat na drugom mesto al sam ga zamenio sad imam obrtaje :)

Link to post
Share on other sites

Ma nema veze drugaru smo sekli u 535 i vozio ga oko 3 god nista mu nije falilo a svaki dan ga kidao :D

Link to post
Share on other sites

Moze da se odradi i na cupeu ali ti je bolje da to radis iz gepeka jer je skidanje šoferke sa E36 mnogo komplikovanije.Najpre skini zadnju dasku, iseci je po meri zvucnika, vrati je i onda seckaj lim. :D

Link to post
Share on other sites

hmmmm , nazalost nas drugar kick je imao malu nezgodu na auto putu ali siguran sam da ce sve biti sanirano u sto kracem roku ...... njemu fala bogu nije nista

Link to post
Share on other sites

Evo ih i slike.

Uglavio sam nekako masku i vratio hladnjak na mesto. Pozadi sam usrafio branik pa ne izgleda bas lose :D

dsc00435webnp4.th.jpg dsc00436webqh9.th.jpg dsc00437webmc0.th.jpg

dsc00438webyt1.th.jpg dsc00439webgh9.th.jpg dsc00440webth6.th.jpg

Link to post
Share on other sites