Recommended Posts

6000K je...ma da,uzivo to izgleda potpuno drugacije,ja sam prezadovoljan...za farove ima vremena,ovo mi je bio neki gust i bas puno vozim po noci tako da sam se za ovo odlucio.200e sa ugradnjom i godinu dana garancija i na uredjaj i na sijalice...

Link to post
Share on other sites
  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ljudi,necete vjerovati,mozda ce neki reci i da nisam normalan ali ja ga nisam mogao prodati!!!!Evo sad sam bio sa ovim momkom i nagovorio sam ga da ne uzima mog bmw-a...da vam sad kazem malo detaljnije...auto nije bilo uopste na prodaju,svi servisi uradjeni,nove gume itd...(da ne smaram)znaci auto je bilo za mene i nisam pomisljao na prodaju...momak me zvao,ponudio mi je 5 000e sto je kod nas bas jaka,jaka cijena i ja sam teska srca pristao...sinoc uzeo kaparu ali cijelu noc nisam spavao i jutros sam shvatio da su pare samo papir i da nisu vrijedne gusta kakav meni pruza ovaj bmw :) (jesam,lud sam mozda)vratio sam momku kaparu i sad sam najsretniji na svijetu!!!E46 ili e39 ce da pricekaju malo za sada dok mi ovaj dosadi! :P :rolleyes: :preved: Majko mila kako sam neozbiljan!Mozda me neko shvati...e da,vratio sam kaparu.

Batice moj, nisi ti lud!!! Tako se voli BMW ;) Svaka cast za xenone, pun pogodak :)

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

cao cao kasno sam se ukljucio..u pricu..

fino sto si mu stavio Xenon....

sad ti sam jos trebaju prstenovi za te farove...ubacicu ti sutra sliku moju pa vidi....ili pogledaj pod mojim Nickom u predstavljenje clanova i auta..

Pozdrav svom Braci po AUTU

Link to post
Share on other sites

izgleda odlichno bez disqsije!

ma xenoni su chudo, dok ih nisam ugradio nisam imao pojma koliko je to dobra stvar....

stavio sam ih prvenstveno zbog toga shto su kratka svetla kod BMWa teshka djubrad, znachi vidi se samo 7, 8 metara neshto, a duga su ok

e sad sa xenonima svaki auto koji je ispred, meni izgleda ko da mu je motor otishao u qrac jer izbacuje plav dim na auspuhu :lol:

a sada kad upalim duga, znachi sjebao sam situaciju skroz

duga vishe ni pod razno

inache stavio sam 8000k 150e 1god garancije

i sad sve shto bi hteo je da stavim xenone i u maglenke, jeste da mi ne trebaju, ali koliko loshe izgleda kada je gore plavo a dole zuto.

probao sam da stavim dole one plave sijalice (xenon light) ali sam dobio samo to da maglenke vishe ne sijaju zuto nego belo... bedak

xenon u maglenkama je zakon

Link to post
Share on other sites

ja sam do sada prezadovoljan sa xenonima,u maglenke necu stavljati,taman da ih manje palim,nema broja koliko su me puta panduri opomenuli da ih gasim dok nisam xenone ugradio... :P

Hartge: znam,gledao sam vec tvog bmw-a u garazi,extra su farovi,samo me je strah da ne uzmem neke pa da mi magle ili pustaju poslje pranja ili kise...ipak kad se uzima treba se skupiti para pa kupiti kvalitetno nesto,hella npr... :lol:

Link to post
Share on other sites

haha sva sreca pa prelazis granicu svako malo... pa sta ti je sad na auto, jesi napravio bilo kakvu??? napravi nesto i sacekaj april nove tablice....

mada nije iskljuceno da ce te i ovdje zezat sa napravljenom tablicom... u PG pogotovo

Link to post
Share on other sites

moji farovi su original BMWi samo su prstenovi dogradjeni...

sam sam to radio i uopste nije frka da se to odradi....posto su moji farovi od E46 lakse je da se to ubaci...

A radio sam to vec i na E36..ako te interesuje slobodno kazi....poz...

Nocu Bruka izgleda...stavicu uskoro slike...

Link to post
Share on other sites

babic nisi shvatio o cemu pricam... nisam ja rekao da je ruzno kad su maglenke xenoni.... nego ne sluze svrsi... nije da nikako ne sluze, ali maglenke najbolju svrhu imaju kad su zute, al bas zute kao limun....

aj da ne kvarimo topik drasku....

Link to post
Share on other sites

babic nisi shvatio o cemu pricam... nisam ja rekao da je ruzno kad su maglenke xenoni.... nego ne sluze svrsi... nije da nikako ne sluze, ali maglenke najbolju svrhu imaju kad su zute, al bas zute kao limun....

aj da ne kvarimo topik drasku....

e to si u pravu

Link to post
Share on other sites

moji farovi su original BMWi samo su prstenovi dogradjeni...

sam sam to radio i uopste nije frka da se to odradi....posto su moji farovi od E46 lakse je da se to ubaci...

A radio sam to vec i na E36..ako te interesuje slobodno kazi....poz...

Nocu Bruka izgleda...stavicu uskoro slike...

interesuje me brate,kako da ne...pa jel se posebno kupuju ti prstenovi ili kako?aj jedva cekam :lol: to mi se cini mnoooooogo bolje nego da kupujem neke fus farove.

Link to post
Share on other sites

da kupuju se posebno a imas i u farovima kao na mojoj staroj 325i al ce oni najverovatnije da ti pustaju vodu...

ove prstenove sto ja imam su jedne od najnovijih generacija jer su u stylu Xenona..

7000k kod mene ovde kostaju oko 130 Eura. u to ti spadaju 4 prstena sa drzacima i dve Kutije sa nekom Elektronikom....i kablovi..

Prosta je ugradnja samo sto treba malo vremena..

Najverovatnije ima mozda i jeftinije varijante koje sam i vidjao al neizgleda na nista..

Najbitnije ti je kad sastavljas far da se dobro ocisti stara massa i da se stavi nova(OBAVEZNO LEPAK SPECIJALNI A NE SILIKON KAO MNOGI STO RADE PA KUKAJU DA IM PUSTA VODU ITD:::P

A jos bitnije ti je da se to osusi NENAMONTIRANO oko DVA dana. I tek onda da se vrate na auto...

Jer se inace od vetra i prljavstine stvore pore i pocinje da puca lepak..a ako se osusi onda neces imati nikakvu frku..cak je i bolje od originalnog lepka..

POZDRAV SVIMA :lol:

Link to post
Share on other sites