Recommended Posts

  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

NAjbolje pitaj ljude sto lepe soferke...ili autolimare...

neznam dole kod nas gde ga mozes naci..

ovde kod nas ima radnje extra za takve stvari...

i ako uzimas uzmi neki kvalitetan..nemoj neko jeftino sranje...

Link to post
Share on other sites

kako mislis za 60e kakva ti je to oznaka??

poslacu ti ja sutra sajt gde mozes da narucis..itd....

a posto ujutru od 6 radim moracu na spavanje da bi ustao....

laku noc svima pa cemo sutra da nastavimo dalje...

Link to post
Share on other sites

Sad sam zvao Gang Land da pitam. Tablice su metalne, rade se u beloj, crnoj i zutoj boji. Moze da pise sta god 'oces, znaci ime, registracija itd. Cena je za sve modele 1740 dinara po komadu. Isporuka ide city expresom za celo podrucije Srbije, batica mi je rekao da u CG ne isporucuju.

Ono sto moze da predstavlja problem je sto ako hoces registraski broj da ti pise mora da se donese saobracajna jer drugacije ne rade.

Ja sam video u BG-u par crnih i extra su izgledale i mislim da su ih bas oni radili. Mislim da jedan Dodge Caliber u Beogradu ima bas njihove, ako je jos neko u BG-u video neka potvrdi da pomognemo coveku.

Link to post
Share on other sites

eto razloga da se provozamo :D

BMWrooom hvala puno...pravi si brat :D

hvala i aci :D

Nema na cemu, tu smo da se pomazemo! :) :D

nemoguce da ne isporucuju u CG, imaju svoju radnju GL u Bar....

btw. 1740 din. je koliko eur.?

Lik mi je rekao da ovi iz BG-a isporucuju samo na teritoriju Srbije. Okrenite vi radnju u Baru pa vidite da li tamo moze nesto da se zavrsi.

GL tablice su "kockaste", tako da se razlikuju i kod nas mogu lako da drkaju zbog toga...

Ja mislim da su pravougaone, samo se razlikuje font, malo je kockastiji... i naravno boja akose odluci za drugaciju kombinaciju od crno bele.

Link to post
Share on other sites
' date='Feb 7 2008, 04:11' post='20785']

pa sacekaj da se promene tablice sto zuris :)

a kazu da ce tek na ljeto da se mijenjaju tablice a muka mi voziti sa ovom "nacrtanom" a plus kazu da peglaju preko granice...ne znam vidjet cu...

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

posto nas potrefi fino vrijeme motorsport,jos jedan drug i ja odlucismo da malo cackamo oko auta... :) skinuli smo na oba auta ICV (Idle Control Valve) odnosno ler gas ventil...bili su dosta prljavi i zacepljeni...auto sada mnogo mirnije radi kada je hladan a razliku tek mozete osjetiti kada ocistite taj ventil...nikada mi nebi palo na pamet to da cistim ali nas nagovori drug...

koga zanima kako se to radi postavicu u sobu uradi sam pa neka procita...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...