Recommended Posts

  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

oooooooooooooooooooo................... pa svaka cast , stvarno prelep autic .....vidi da nadjes neke felne sa falcom ....

Link to post
Share on other sites

Hvala puno momci...za felne cu vidjeti,ne znam jos nista ali ako ih budem mijenjao to ce biti nesto :preved: :preved: ovaj auto je mene izasao blizu 5 000e a kad sam ga kupovao mogao se naci i za 3500-4000 ali kakav...???Sad su malo cijene skocile od zatvaranja uvoza a coupe je rijedak i cuo sam da su sada najlosiji preko 4000e...e34 92-ga ti je oko 2000e do 2500 da je dobar!

[kick]znas da sam cekao stopove da bi ga slikao...oni su mi bili grdni uzas...

Link to post
Share on other sites

razmisljao sam da uzmem nesto preko CG na ovlascenje ali neznam sta da radim da li to jos moze i kakvi su uslovi pa sam te iz tog razloga pitao za e34

Pozz druze ja vozim e34 na cg table bez ikakvih problema! Treba ti punomoc i najbolje bi bilo da znas na koga se vodi auto i da je registrovan pre referenduma!!! To ti je to druze.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Jel auto ima alusil blok, jer ako ima koliko sam ja razumeo od naseg goriva vrlo brzo propada, inace prelep auto, i ja planiram da kupim jednog takvog ali 93-94 jer oni imaju "klasicne blokove"

Pozdrav

Link to post
Share on other sites

...pih majku mu kako sam ja neupucem :D da nisam procitao ovaj post ziveo bi u ubedjenju da se angel eyes ubacuju naknadno u far kao dodatna oprema, znaci moras da menjas ceo far, a lepo cuce te obrvice :)...

Link to post
Share on other sites

Jel auto ima alusil blok, jer ako ima koliko sam ja razumeo od naseg goriva vrlo brzo propada, inace prelep auto, i ja planiram da kupim jednog takvog ali 93-94 jer oni imaju "klasicne blokove"

Pozdrav

Koliko ja znam problem je bio sa nikasil blokom tj m52 motori od 95 do septembra 98.

Link to post
Share on other sites

Koliko ja znam problem je bio sa nikasil blokom tj m52 motori od 95 do septembra 98.

Ima raznih verzija sta valja a sta ne...znam samo da su mi rekli da sam dobro prosao jer valjda taj koji se radio od kraja 95-te pa dalje je manje izdrzljivi...ne znam...

schnitzer:angel eyes se mogu ubaciti nekako,tj prepraviti se far ali ja bi radje cijeli far novi!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...