Recommended Posts

  • Replies 136
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

...stiglo malo delova pa da se zavrnu rukavi !

amortimalave0.th.jpg

delovimalayc6.th.jpg

i malo slikica sa novim amortima pozadi (ko da se nesto primecuje) ! :D

...u voznji razlika drasticna ! stari monroe novi bilstein !

mala1tv6.th.jpg

mala2sl4.th.jpg

mala3hu6.th.jpg

...hteo sam da menjam felne ali kako vreme odmice sve mi se vise svidjaju !!! :)

Link to post
Share on other sites

...nisam jos, prvo moram da nadjem neku org. a evo konacno i odluke da odustajem od sredjivanja enterijera u fabricki izgled(stanje), bar dok ne naleti neki M-enterijer !

...od danas idemo u novom pravcu a pocinjemo sa necim ovakvim ! :D

img0901bi3.th.jpg

...a i boja se slaze !

Link to post
Share on other sites

...nisam jos, prvo moram da nadjem neku org. a evo konacno i odluke da odustajem od sredjivanja enterijera u fabricki izgled(stanje), bar dok ne naleti neki M-enterijer !

...od danas idemo u novom pravcu a pocinjemo sa necim ovakvim ! :D

img0901bi3.th.jpg

...a i boja se slaze !

... aj moze da se desi da ja menjam moju na E46 za neku malo sportskiju, mozda nesto od M-a pa cu da ponudim prvo ljudima iz kluba, tj. moze i tebi, samo da nadjem nesto sto meni odgovara (mislim na rucicu menjaca posto je jako ocuvana) :) ... pozz

Link to post
Share on other sites

...evo konacno zavrsen prednji i zadnji trap KOMPLET ! ...zamenjeno sve sto je trebalo a i sto nije, napred koni sa stelovanjem tvrdoce, pozadi bilstein, komplet Eibach Pro Kit ukrug B) ...samo jos sper da nadjem i bice ludnica !

...testiranje obavljeno na potezu BG-Zlatibor i nazad u protekloj nedelji a rezultati vise nego zadovoljavajuci !!! :mrgreen:

...jos malko slicica !

img0959kc8.th.jpg

img0994ga3.th.jpg

img1009ch1.th.jpg

Link to post
Share on other sites

Misko, auto je super, ali moram da te pitam... jel u Nisu kupljen, kladio bi se da jeste, mislim da znam auto i probao sam ga negde avgusta, nije los ali ima dosta da se poradi... :D

Link to post
Share on other sites