Recommended Posts

Juce mi otkazao ventilator za uduvavanje vazduha u kabinu. Jedno vreme zujao tokom rada i odjednom puf. Sta da rasturam da dodjem do njega da vidim da li je steta totalna, da li se skida cela tabla ili ima neka fora da se pridje do motorica? Ako mora sve da se skida ne gine mi konopce pa na suvu granu.

Svaki savet je dobrodosao. U pitanju je kockica e30.:pilot:

Link to post
Share on other sites

Juce mi otkazao ventilator za uduvavanje vazduha u kabinu. Jedno vreme zujao tokom rada i odjednom puf. Sta da rasturam da dodjem do njega da vidim da li je steta totalna, da li se skida cela tabla ili ima neka fora da se pridje do motorica? Ako mora sve da se skida ne gine mi konopce pa na suvu granu.

Svaki savet je dobrodosao. U pitanju je kockica e30.:pilot:

na e30 je lako doci do motora ventilatora kabine . otvoris haubu i ispod broja sasije skines gumeni keder, videces poklopac na pozarnom limu kog drze dva plasticna srafa , motor i ventilatori se nalaze ispod poklopca. sve u svemu nema konopca ni suve grane nista lakse. posao od 10 min.

Link to post
Share on other sites

Isti problem sam i ja imao pre skoro mesec dana. Moguce da nije ventilator, vec da su u pitanju instalacije. Tako je bilo u mom slucaju, mada je kod mene ventilator zujkao. 20 evra je kostala intervencija od strane elektricara. Ako se ispostavi da jeste ventilator, cena je 30-50 evra za polovni; nov - 250 evra, tako bar kazu...

Link to post
Share on other sites