BMW 5 ( benzinac 2.2l ili dizel 3.0 ) veliki servis


Recommended Posts

Zdravo,

Interesuje me koliko kosta i sta sve spada pod voliki servis za bmw 5 2004-2005 godiste 2.2l benzinac ili 3.0l dizel , interesuje me cena velikog servisa, ali ne mora da bude u ovlashchenom servisu. :)

Link to post
Share on other sites
Ajde ti nama lepo prevedi sta znaci ovo "ovlashchenom" pa cemo mi tebi reci sta spada pod veliki servis!!!

Pogresno sam se izjasnio, pod "ovlashchenom" sam mislio na deltu :)

Pretpostavljam sta kod njega spada pod veliki serveris, sve isto kao i za alfu, samo se ne menja zupcasti kais... tj kod njega je valjda lanac... Ali me vise interesuje cena samog servisa ( tj. delovi + ruke ).

Link to post
Share on other sites

Brate pricamo o autu od cirka 20000 eura i sad ti je bitna cena servisa,cena delova nije strasna ali zato suu ruke bezobrazno skupe imas u beogradu par dobrih servisa koji ce posteno odrzavati e60 ali mislim da to nije auto za tebe jer BMW se ne kupuje kalkulacijom vec srcem.

Link to post
Share on other sites

I alfa se kupuje srcem, a ne kalkulacijom, zato sto i za nju odrzavanje nije jeftino, pa sam je ipak kupio :) , ne odrechuje meni da li chu kupiti auto to koliko staju delovi i servis, kao sto si rekao to je auto od 20k eur... ali me interesuje, interesuje me cena servisa, to mi ne odrechuje da li chu da kupim auto ili ne, ali me interesuje cena. :)

Link to post
Share on other sites

DELTA je ovlasceni servis a ne ovlashcheni... a sta znaci odrechuje?daj poradi malo na pravopisu pa da ti mozemo dati prave informacije...posto sam potpuno upoznat sa konkretno tim modelom.

Link to post
Share on other sites
DELTA je ovlasceni servis a ne ovlashcheni... a sta znaci odrechuje?daj poradi malo na pravopisu pa da ti mozemo dati prave informacije...posto sam potpuno upoznat sa konkretno tim modelom.

Haha, sada sam video tvoj potpis :)

Interesuje me cena velikog serviza za ovaj automobil, zelim da znam koliko otprilike traze majstori za ruke + delovi. Interesuje me informativno.

Link to post
Share on other sites

Dokle ćete bre više da serete o srcu i ovlašćenim servisima i full održavanju, pa kad neko pita koliko to košta da mu još serete po glavi?

Kad je tako što svi ne vozite M BMW, nego se masovno vozate u kantama golim ko pištolj sa motorima snage i veličine za punta?

Kada ste poslednji put kupili nove gume ili sipali gorivo do čepa?

Neko pita za registraciju, odma kako sme takvo pitanje da postavi?

De živite vi, u Diznilendu???

Link to post
Share on other sites
Alo bre, pa di ima VELIKI servis za 300e? Meni se cini da je to bas malo pogotovo za e60.

Naravno da je malo........Veliki servis ili sto ce reci po pravilu Inspekcija II (postoji i Inspekcija I)podrazumeva sve od kontrole sasije do zamene svih tekucina staje najmanje 450 eura.....pod uslovom da se prilikom kontrole ne otkrije jos po neki podmukao kvar koji nije planiran u rashodu za veliki servis.....

Naravno kod Mileta iz Jajinaca ovaj servis kosta simbolicnih 132 eura sa sve orginal Castrolom sa Bubanj Potoka.........

Link to post
Share on other sites
Dokle ćete bre više da serete o srcu i ovlašćenim servisima i full održavanju, pa kad neko pita koliko to košta da mu još serete po glavi?

Kad je tako što svi ne vozite M BMW, nego se masovno vozate u kantama golim ko pištolj sa motorima snage i veličine za punta?

Kada ste poslednji put kupili nove gume ili sipali gorivo do čepa?

Neko pita za registraciju, odma kako sme takvo pitanje da postavi?

De živite vi, u Diznilendu???

xaxzxaxaxaxaxa Bas lepo receno, jos ko ima cime da razmisli xaxaxaxaxaxx ;)))))))

Link to post
Share on other sites
Dokle ćete bre više da serete o srcu i ovlašćenim servisima i full održavanju, pa kad neko pita koliko to košta da mu još serete po glavi?

Kad je tako što svi ne vozite M BMW, nego se masovno vozate u kantama golim ko pištolj sa motorima snage i veličine za punta?

Kada ste poslednji put kupili nove gume ili sipali gorivo do čepa?

Neko pita za registraciju, odma kako sme takvo pitanje da postavi?

De živite vi, u Diznilendu???

Potpis.

Bas sam ja hteo da napisem da ovde vise nema svrhe postaviti pitanje oko cene, odma ce da ti preporuce G2 dizel!! Ko da svi ovde u oteraju kola u servis i samo plate karticom bez da vide racun!!

Link to post
Share on other sites
Umesto da "delite lekcije" jedni drugima i prepisujete iste...korisnije bi bilo da Coveku koji se ALfom dovezao na BMW Forum date instrukcije vezano za pitanje koje je postavio..... :)

Vidim ja da bez zenske ruke ovde nema nista, da malo pospremi. ;)

Link to post
Share on other sites