Recommended Posts

Pozdrav svima, moje ime je Kiril i sam iz Skopje, Makedonija ;), ovo je moja BMW biografija

imam 25~26 godina, volim BMW od kad znam za sebe... prvi BMW koj sam vozio jos kad sam bio mali na moji cale e28 528i...

ondak od 18-20 godina kupio sam e21 316 s predni BBS spoiler, nazalost morao da prodam nisam imao para... posle vozio sam neku zastavu i slicno... i kupio e30 320i, 125ks s l-jetronic 83godina... auto je bilo u savrseno stanje kupio na originalni 170k. auto je bilo s originalna potisna i lamela, originalne amortizere nikad udiran prva farba itn... nazalost posle 3 godina vlasnistvo morao sam da prodam, jer sam napustio posao studirao sam nisam imao drugi izlaz, i svaki dan mi e zao shta sam ga prodao... posle sam vozio alfu neku 145 za 5,6 mjeseca prodao i sad MONDEO mk2 kupio od caleta jeftino, i sad ide na prodaju, jer je vreme da se vratim na BMW 3series.

Sad trazim e36 coupe, motor nije mi bitno s koji bi kupio, najbitno mi je da je coupe sacuvano da nije udarano i slicno... jos da prodam mondy :)...

... inace sam clan na BMW club Bulgaria i bio sam tamo nekoliko puta u Sofija, one imaju neke strasno dobre projekte, moj dobar friend ima e30 karavan sa s50b32, 6speed box, itn... poslacu neke klipovi kao i slike od moje bivse aute a nadam se i uskoro i novo ...

Pisao sam mozda previse za prvi put.

Pozdrav Kiril.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.