Recommended Posts

jednostavno - otvoris vrata normalno na kljucu (daljinsko)... sednes , kljuc u bravu , kontakt - i to je kraj price...ni da mrdne ??? Akumulator nov , pokusam da upalim na gurku , upali i nastavi da radi bez problema. (palio je posle normalno na kljuc)kad malo pre ponovo ista stvar ... nasao sam na forumu isti problem , ali kod mene i sa tim rezervnim kljucem ista prica ... otvara i zatvara normalno vrata na kljuc , ali kada treba da upalim -nista ! unapred zahvaljujem !!!

Link to post
Share on other sites

jednostavno - otvoris vrata normalno na kljucu (daljinsko)... sednes , kljuc u bravu , kontakt - i to je kraj price...ni da mrdne ??? Akumulator nov , pokusam da upalim na gurku , upali i nastavi da radi bez problema. (palio je posle normalno na kljuc)kad malo pre ponovo ista stvar ... nasao sam na forumu isti problem , ali kod mene i sa tim rezervnim kljucem ista prica ... otvara i zatvara normalno vrata na kljuc , ali kada treba da upalim -nista ! unapred zahvaljujem !!!

pa recimo da sam i ja imao taj problem,i na kraju generalna...slaba kompresija,mislim nemam pojma :e30:

Link to post
Share on other sites

druga zajebavalo na kadeta slicna stvar ,autoelektricar ugradio neki rele koji pojacava taj implus kod verglanja ,valjda je brava pravila probleme

Link to post
Share on other sites

Dzoni , nemoj da j... jege. Akumulator ili alnaser , znacu sutra paaa...ako neko ima da ponudi neki alnaser za 320d 100kw 136 ks , neka ponudi!!!

Matori smesan mi je lik koji te ohrabruje, imao isti problem pa posle generalna :lol: :lol: :lol:

Moguce da je alnaser ako nece da vergla uopste ali mi nije jasno kako posle paljenja na gurku jedno vreme vergla bez problema?

Link to post
Share on other sites

problem resen , a ako ce nekome biti od pomoci...naime , auto ima fabricku blokadu motora , koja se "aktivirala" tako sto nije prepoznao kljuc (po onima u servisu , toj situaciji "pomaze" igranje sa kljucem , tj ako se pri otkljucavanju i zakljucavanju auta NEPOTREBNO igra kljucem tj dugmicima na njemu)... prikljucen na dijagnostiku , obrisana greska ... i evo ga :D ... ako u semi osiguraca , koja stoji odmah ispod osiguraca , imate osigurac od 5A , i koji po broju i opisu odgovara BLOKADI MOTORA , moguce je da ponovite istu gresku ! HVALA SVIMA !!!

Link to post
Share on other sites