Recommended Posts

Imam zadovoljstvo da se pohvalim svojom prvom makinom :D BMW 2002ti 1971.

1-3.jpg

2-3.jpg

3-2.jpg

4-1.jpg

5-1.jpg

Motor je u sjajnom stanju. Svih 130 konja je na broju i u punoj snazi :o

Sto se limarije tice, na njoj ima da se radi s obzirom da je korozija pocela polako da je nacinje. Doduse, s obzirom na starost automobila, stanje je sasvim solidno. Enterijer je takodje dobro ocuvan.

Ovaj lepotan nece odmah izaci na ulicu, vec ce provesti neko vreme prvo kod limara a onda i kod farbara. Racunam da ce do kraja godine biti u fit stanju...

Link to post
Share on other sites

Cestitam!!! Da ga lepo sredis!

Jesi ga uzeo od nekog majstora posto se vidi dosta starijih Bembara u pozadini?

Pa recimo da je majstor. U pitanju je lik koji skuplja samo BMWje i ima ih dosta. Inace, onaj zeleni koji moze da se vidi u pozadini je jedini 2002 tii Einspritz u celoj Ex Yugoslaviji.

Link to post
Share on other sites

Rekao mi je da mu svake godine salju knjige iz BMWa sa posvetom kao probnom vozacu.Ne znam da li te je vodio u sator...Tu ima dvojki,635csi,2500,3.0csl,2000cs koji je na mene ostavio najveci utisak.On kaze da 2002 najbolje lezi u krivini,e21 je vec losiji,e30 nista narocito a za e36 i ove novije kaze da nije to to!

Link to post
Share on other sites

bas mi je drago da ima ljudi koji su zainteresovani za oldtajmere, nadam se da ces ga odraditi kako treba i da ce te dobro sluziti, kao i da ga dobro cuvas

:lol:

Link to post
Share on other sites

Znaci svaka ti cast!!! Bas mi je drago! SA SRECOM DA GA VOZIS I TO DUUUUUUUUUUGOOOO!!! :lol: :P :D :D :D :) :preved: :preved: :preved: :preved: :preved: :preved: :preved: :preved:

Link to post
Share on other sites

Cudi me da nema dva dupla schiber karburatora ako je 2002ti.2002 ima obican karburator,2002ti ima dva dupla schiber karburatora Solex (nema okrugli poklopac kao obican 2002),2002tii ima mehanicki Kugel-Fischer einspritz (pokrece ga kais okretanjem radilice-cista mehanika).2002ti ima klipove sa isturenim celom pa tako daje i vise konja.I sa obicnim karburatorom 2002ti ide odlicno,ali sa schiber karburatorima ide kao nevreme ali i trosi kao blesav!

Link to post
Share on other sites