Recommended Posts

Evo konacno par slicica,spojleri su namontirani,osalo je jos izduv i maglenke da ubacim! Ispao je vrh,ali nisam nesto zadovoljan kako je ispao na slikama slikano telefonom,ali verujte da u prirodi auto izgleda 50% bolje,imacemo prilike da se vidimo negde valjda. Pozdrav svima

dsc02019eh9.jpg

dsc02020qo1.jpg

dsc02020qo1.0491f6ec49.jpg

dsc02022oe6.jpg

dsc02022oe6.c7eb4089ff.jpg

dsc02024cc6.jpg

:wink2:

Link to post
Share on other sites
  • Replies 127
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nemoj se ljutiti ali ovo auto izgleda kao žešći selo tuning ... ovakve stvari se ne rade na BMW-u ,

Za moj pojam si bacio pare , ali ako te to veseli samo naprijed

Link to post
Share on other sites

Haha,glavna je fora- o ukusima ne vredi raspravljati,ali svi moraju da dodaju da je malo :rolleyes: :rolleyes: Salim se, opusteno :rolleyes: Za felne i prednji branik i da se zazmuri na oba oka,al zadnji je.... Paaa,prevelik... :wink2:

Al kao sto Bane rece,ako je tebi super, nama je jos lepsi!

Link to post
Share on other sites

pragovi su u nivou sa prednjim, sa zadnjim nisu,tako je riger napravio jbg. Naravno da svako ima svoj ukus,ne bih valjda stavio da mi se ne svidja,ali da se to ne radi na bmwu,ne slazem se,jer je riger jedna od bmw-ovih tjunerskih kuca,i svi tuning styling sajtovi su puni bmwa sa ovakvim i slicnim branicima! E sad pitanje je samo ko voli standard, a ko modifikovan auto! Meni je posteno extra bio i onako,ali sada stvarno izgleda... :wink2: pozdrav i hvala svima na komentarima,naravno ocekujem jos. Pozzzzzz

Link to post
Share on other sites

to si u pravu,trazim felne od M-a,a prednji spojler je isti kao na M-u 99,2000,riger ga je kopirao,jedino zadnji jbg,mada na slici se ni meni ne svidja veruj mi! Uzivo je mrak

Link to post
Share on other sites

meni je moch nema sta dalje da kazem mozda felge malo vise xtream i to je to po meni osobno obozavam veeelike branike tako da mi je ovo jako dobro VELICINA JE IPAK BITNA :wink2:

po meni M Optic je nesto najbolje ali takvih auta su prepune ulice zasto onda da covjek sebi nenapravi nesto sta nije svakodnevno

OD MENE PALAC GORE ZA OVO

Link to post
Share on other sites
po meni M Optic je nesto najbolje

pa to je ta opasnost bmw-a,simbol drskosti bmw-a i ja ga u opasnijem izdanju ne znam...jeste da ih masu ima ali to je bmw,nije golf!

samo da me neko pogresno ne shvati,ne kazem da je ovaj bmw ruzan i da omalovazavam neciji trud samo bmw kakvog ja volim je malo "orginalniji"...e46 je sam po sebi lijep tako da...

Link to post
Share on other sites

a jbg,morao sam kad je krenuo sneg,ja kupio zimske gume i stavio 16 tice,ove 18 su nove pa da ih ne bi drndao po ovoj rizli. Aj napravimo neki skup u kgu?

Link to post
Share on other sites