Recommended Posts

Ja sam odavno clan foruma al', ovde sam do sada dolazio uglavnom da gledam sta drugi pisu,

nisam bio nesto aktivan :huh:

Slike nisam okacio kad sam tek dosao pa evo da nadnoknadim ...

BMW 330xi e46 ( 231hp, 4x4, L6 ) evo par fotki ...

U sustini je sve na "standardu", nisam nista ja petljao oko toga.. Necu da pocinjem dok ne budem imao dovoljno para da uardim sve sto sam zamislio, a da ne moram da pravim kompromise.

22052008020pd2.jpg

22052008022xi4.jpg

22052008017oi7.jpg

Veliki pozdrav za sve .... !

Link to post
Share on other sites
  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa o tome sam razmisljao ...

Otprilike ovako :

Spolja :

Limariju ne bih dirao, mozda kad bih nasao branike od M-a i mali spojler koji se cesto moze videti na "coupe" modelima.

biXenoni ( angel eyes ), beli migavci ( prednji i sa strana ), stopovi ( diode i beli migavci )

Stakla na lasersko zatamnjivanje....ne bih folije stavljao...dosta ljudi se zali

Radio bih stavio 18 cola ( O.Z, BBS, Wolfrace ) felne, ne mat kao ove nego nikl...mislim da bi mu eXtra stajale....

Unutra :

Navigacija ( Garmin ) i verovatno nista vise...Necu nista kicasto da pravim i petljam ...

Motor :

Necu da diram jer se odlicno ponasa. Zimus me nigde nije ostavio, a nema gde nisam isao ( da istestiram :huh: ).

Lepo on ubrzava...a izvlacio sam i maximum od njega...247 ( ne moze vise, motor ulazi u blokadu )

Izduv isto ne bih menjao .... odgovara mi da se ne "dere" kad vozim polako ( na fabrickom izduvu on otvara klapnu drugog izduva posle 3000 obrtaja )

Naravno .... voleo bih da cujem vase ideje, predloge i sl ....

I da, Sta mislite o plinu...sekventnom naravno ?

Imam ovaj auto nesto jace od godinu dana i siguran sam da postoji fora i raznih gluposti koje jos ne znam o e46ici.

Link to post
Share on other sites

Iskreno ja na ovakav auto ne bih ugradjivao plin,ali ako tebi smeta potrosnja,ugradi sto da ne sekvent naravno!Ja imam sekvent,i posle 3 god auto ide super,naravno podrazumevajuci redovno servisiranje plina.

Link to post
Share on other sites

i sada kao i obicno op-et ce poceti "svadja" oko plina...

ja ga nebi stavljao u ovaj auto...

extra izgleda a sto se sminke tice jedino bi mu stopove,zmigavce i xenone stavio...ostalo je extra...

mnooogo dobro izgleda...

jesi li razmisljao unutra da stavis lajsne od brusenog aluminiuma,ja cu to kad tad staviti na svoj e46...

Link to post
Share on other sites

Sto se plina tice, stavio bih taj "Princ" uredjaj. Znam da ga stavljaju u Hummer-e, Audi RS6 znam jedan u gradu da ima...prica se da rade eXtra

ali to cu MOZDA staviti-ne bih voleo na snazi da izgubim.

Mnogo mi se vise svidja mahagoni, ceo je odradjen u tom fazonu unutra...to ne bih menjao.

Link to post
Share on other sites

lep autic ,ja imam e46 325xi ,mislim da ne mozes staviti 18ke felne jer auto postaje pretvrd i pojebace se prednje vesanje a taj sport nije bas jeftin naseg pogona ,sem belih zmigavaca i lamperije unutra ja ne bi nista vise dirao ,a sto se plina tice ako imas majstora koji ce znati sloziti to u tvoj auto i ukomponovati da se tvoj komp. vari sa kompom od plina i da to sve radi i ako prelazis preko 20000km godisnje stavi ja iskreno necu stavlajti na moj . . . . .

Link to post
Share on other sites
Mnogo mi se vise svidja mahagoni, ceo je odradjen u tom fazonu unutra...to ne bih menjao.

o ukusima ne vrijedi...ali ja ne mogu smisliti taj mahagoni...u petici bmw-u i nekako ali u trojci ne...

ma vazno je da se tebi svidja... :huh:

mnogo mi se svidjaju farovi sto idu na 330...sa ovim sivim unutra...

Link to post
Share on other sites

Hvala :huh:

Pa to cu otprilike i uraditi, biXenoni, lasersko zatamnjenje stakala, beli migavci,LED stopovi, navigacija i .... to bi bilo to :drinks:

Link to post
Share on other sites

Ne lepe se folije. Ne znam tacno kako se to radi ...

Nisam cak siguran ni ko to radi al znam da je par ljudi u gradu ( Uzicu ) to odradilo.

Mogu da se raspitam

Link to post
Share on other sites

Ja verujem da to ima veze sa nivoom zatamnjenosti... ja necu mrtvacki auto da pravim ... 30 % je taman :D

A ne bih se tim sportom bavio ako je tako kao sto kazes, za*ebi.

Link to post
Share on other sites

Trebalo bi da je tako. U svakom slucaju, kad budem resio da radim, prvo cu dooobro da se raspitam :D

Link to post
Share on other sites

pa logicno je da oni snose odgovornost ali cuh da nije tako,sada je li to istina ili ne ne znam...

to nam je rekao momak koji se kod nas bavi zatamljivanjem e sad je li nas lagao ili ne....

ps. ja sam mislio sebi folijama odraditi,ima mnogo dobrih nijansi i garancija 7god.

Link to post
Share on other sites

Nemam pojma, ja cu to pri kraju leta ....

Ma meni sve od prijemnog zavisi, ako padnem...jedino sto cu voziti je ColinMcRae Rally :D

Link to post
Share on other sites
ma dje 19-tice???pa puno je to...

samo da me TRANSPORTER ne cuje...

pa zato i kazem da se dvoumim izmedu 18" i 19" , a pogotovo me brine sto su felge M6 REPLIKA i kakav je kvalitet ne bi da se zeznem ... a rado bi kupio original da imaju gdje ,,, a gledao sam tamo u starijim temama pa kod clana perki bmw e46 ima 19" M6 I bas mu stoje mrak ,,

Link to post
Share on other sites