Recommended Posts

Ljudi posto je ovo nekim cudom uspelo placam pivo na prvom skupu.

Auto je 91 godiste to je slika 3 dana pre kupovine, sa likom sam se na svadbi pogadjao, motor je 1,8i M40 . Plan mi je da ga sredim pa polako koliko finansije dozvoljavaju.

bmw3va3.th.jpgthpix.gif

Ovo je slika od jutros,malo opran i naravno nove felne, sada bi trebalo da se spusti. :pleasantry:

Link to post
Share on other sites

Lepo nema sta. Da nije svadba bila na relaciji Valjevo-Kosjeric (kod Igora i Milke) ? :pleasantry: :) :vampire:

P.S. Pazi na tu gumu rub joj se odvalio.

Link to post
Share on other sites
lep ukus za felne,jos samo da ga spustis,lice na felne od lekusa

Meni i na AEZ model Icon5. Moje omiljene. :pleasantry: :) :vampire:

Link to post
Share on other sites

Samo je zarezana nije ozbiljnije ostecenje, a uskoro ce i njihova zamena. Auto cu moci da spustim samo napred jer zadnja ne staje u luk, pogresan je ofset, tako da cu napred najverovatnije za 3 do 4 cm plafon.Ofset je et 20 a nove felne, i sta sad da ih vracam za Sloveniju nemam nikakav racun.Sljakace i ovako dok se ne nadje nesto bolje. Sledece nedelje idem u Kamenicu da pazarim opruge, kako kaze lik koji radi kod njega 2000 din crvene opruge pa sta god pod time podrazumevao.

Link to post
Share on other sites

Pazi samo da ne bude prevelika razlika u visi prednjeg i zadnjeg kraja auta, dosta je podignut zadnji kraj i ako prednji spustis za 3-4cm mislim da nece biti lepo, moje licno misljenje. Bio sam u Kamenici i momci su skroz korektni.

Link to post
Share on other sites

Uskoro bi trebalo da uzmem providne migavce clearglas one iz shivinog kataloga. Inace auto ce zimus na farbanje,pa polako , razmisljao sam o trokrakom volanu, novim stopovima, M prednjem braniku,kad smo vec kod njega koliko kosta polovan?

Link to post
Share on other sites
Lepo nema sta. Da nije svadba bila na relaciji Valjevo-Kosjeric (kod Igora i Milke) ? :pleasantry: :) :vampire:

P.S. Pazi na tu gumu rub joj se odvalio.

Da auto je bio taj dan u Kosjericu,moj burazer ga je vozio.

Link to post
Share on other sites

Vrlo lep auto, a i svidjaju mi se ove crvene celjusti u kombinaciji sa felnama....

Link to post
Share on other sites

ET 20 sto znaci za peticu, a nisam promasio pri kupovini, porucene su koje treba a poslate pogresne, e sad jedva sam ih dopremio u Srbiju jos sad da placam prevoz nazad izaci ce me felna 200evra.

Link to post
Share on other sites
Da auto je bio taj dan u Kosjericu,moj burazer ga je vozio.

Bio sam tamo i video ga. Oko sokolovo me jos nije izdalo. :) :preved: :vampire:

Link to post
Share on other sites
Bio sam tamo i video ga. Oko sokolovo me jos nije izdalo. :) :preved: :vampire:

Svaka cast, redovno se vozam na toj relaciji,Va - Kosjeric - Uzice. Preko kaone i za Divcibare,nema bolje rute za nedeljnu voznju 35 km a krivina bezbroj.

Link to post
Share on other sites

Ljudii pored sve moje dobre volje, i zalje da zadrzim felne,sva je prilika da cu morati da ih prodam,,jer ovako nemoze.

Isao sam danas sa drugarima u Kosjeric na komplet lepinju i svaki put kada auto na neravnini odskoci i maksimalno

sabuje opruge on zakaci znaci sa same strane gume, jos jedan cm i bilo bi ok ali ovako ne ide. :mellow:

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Evo da i ja predstavi sta se radilo na kolima tokom zime, prvo posto su zamenjene felne, sledilo je spustanje sa ovim oprugama

24012009398.jpg

24012009399.jpg

napravljen protocni lonac, u maloj privredi po ceni od 3500 din, covek radi stvarno kvalitetne lonce za te pare

DSCF6185.JPG

novi HU Pioneer DEH-6800

DSCF6198.JPG

Ono sto je mozda i naj bitnije jeste enterijer, posto posedujem 6 prednjih sedista za E36 sa kumom sam se upustio u pokusaj tapaciranja. Rasturio dva pa jos dva, rasio i po orginalnim delovima izvadio sablon za nova sedista. Posto nemam klimu isao na kombinaciju skaj platno, na skaju beli rastepa rezultat je sledeci

DSCF6195.JPG

DSCF6193.JPG

DSCF6194.JPG

U medjuvremenu par dana voznje na ovim felnama, naravno sa kacenjem

alufelnebmw002.jpg

I naravno radovi su u toku , posto kumujem drugaru u maju farbanj ce da saceka jun, do tada on ovako izgleda

DSCF6184.JPG

DSCF6191.JPG

Link to post
Share on other sites