E30 320iS mali M M Technik oprema ili E36 325i stanje super


E 30 ili E36  

15 members have voted

  1. 1. Sta sa uzimam ???

    • E30 320iS Mali M
      1
    • E36 325i
      14


Recommended Posts

Ovako posto je u toku kupovina BMW-a, ova dva su mi onako najbolja koje sam nasao a i blizu su mi, zanima me vase misljenje :

-E30 mislim 89god

-treba da se farba hauba,ima 17" felne, gume nisu nista spec. ,malo je zakacen zadnji desni rub jedva se vidi,kontra menjac, motor je predihtovan, nov lanac, uradjena glava, polirani kanali, zamenjene gumice i sicevi, novi diskovi i plocice (napred i nazad), nosaci motora, branici stoje lepo nista nije krivo ili labavo, unutra ga nisam nesto zagledao extra ali deluje mi ok,nema muzike nista,sputen je do jaja ravno stoji ali mi deluje da je nazad nizi, zbog rubova takav je utisak na prvi pogled, decko trazi 4500 sto nema bas nikakve veze,ali cenim da mogu da ga uzmem za 3900e max 4000e

-E36 93god

-zagrebana hauba kljucem preko sredine znaci mora da se farba, boja sa sajtni se ljusti na par mesta, registrovan prosle nedelje,17" od E46 M-a gume dobre, malo vise od 5000km od generalne (pitaj k***c zasto),ide fino, pali lepo, mirno radi, na satu oko 130k km cini mi se, enterijer u full stanju sve na svom mestu, koza kao nova, ima muziku alpine hu, pioneer 12" i kenwood amp (ja mu ugradio), koni amorti i opruge pod garancijom (tako kaze nisam zagledao) tvrd je ali dosta udoban,cena 5500, 100-200e dole

Moje misljenje:

-zelim e30 lep je, znam da je brzi,coupe je, ima kontra menjac :prankster2: ali kazu mnogi da e36 mnogo bolje lezi, ne znam kakva je situacija sa delovima za njega, trap i ostalo, ne daj Boze nesto oko motora itd...

-e36 mi je ozbiljniji, znam da nema ulaganja dinar, smara me sto nije coupe i sto nije crne boje al sta sad, opet mislim da je cena ok s'obzirom na stanje auta, za E36 ima delova koliko hoces i gde hoces !

Da cujem :D

slike u sl. postu :D

Link to post
Share on other sites

ja glasah za e30 jer nisam citao tekst dole.mislim da je e30 preskup i motor je jako skup za odrzavanje.e36 nesto mi ne mirise prica 130000 uradjena generalna, i kao bez ulaganja.

kupi ti neku osrednju kocku i sredi je po svojoj zelji

Link to post
Share on other sites

Pa pazi uradjen je motor jer je pregrejan i ko zna sta jos, saznao sam da ga je platio 4800 i registracija i prenos jos 500e sto me bas i ne zanima, znaci 5000 i da peva :D E30 sta znam za 3800 i to M nije bas skupo,iskreno ja bih voleo da ga uzmem za 3000 al' ne moze, jebes ga sad pominjemo odrzavanje motora, pa kako ga cuvas i vozis toliko ces i da platis odrzavanje :D

btw danas sam bio u NS i gledao ovaj crni coupe iz oglasa sa krtice,kao 4800e treci vlasnik, znaci tuga kad nisam ubio coveka sreca pa je ortak bio samnom inace bih ga prebio kao picku,lepo sam ga pitao kakav je da ne dolazim dzabe, on kaze extra,jao majko moja... :prankster2: razjeban unutra samo tako,sve tapaciri klimavi , prljav da se ispovracas, nema felne sa slike ima neke trokrake sa zimskim gumama, sjebano kvacilo, puca na plin, radi kao peglica, skripi nesto na trapu kao da je tamic a ne E36, sve u svemu smorio sam se kao zmaj, zato je posle doslo sve na svoje mesto kad smo otisli u centar pa malo do tvrdjave itd.... drugi put na drugom mestu o tome :D

Link to post
Share on other sites

Nema potrebe da ponavljam ovo sto su ostali rekli ali u svakom slucaju nemoj da uzimas 320is.S14 je tako skup motor da ce ti se obiti o glavu svo zadovoljstvo koje on pruza on se zove drukcije talijanski M3.

Link to post
Share on other sites

Nasao sam danas jos jedan E36, spolja je zatrpan nekim styling detaljima,ali sve se to da skinuti :D , btw auto je bio M3, znaci koza, clima lamperija .... ali je ubacen 325 motor :D , teget je boje i decko kaze da je sa jos 200-300e full auto, treba da se zameni jedan lezaj napred i da se resi nesto oko desnog tapacira,inace cena je 5000, 94god. reg pre mesec dana itd... uostalom idem da ga vidim uskoro, izvestaj sledi :D

aj da priznam da sam odustao od kocke :prankster2:

Link to post
Share on other sites

Moj drug je imao 320 is. Bio je kao nov, ali bukvalno. Imao je nevidjenih problema sa motorima (Namerno kazem motorima, jer ih je promenio nekoliko) Delovi skupi, sacuvaj boze (Dihtung glave 500 DEM, razvodna kapa 300 DEM, razvodna ruka 170 DEM) Inace decko je nevidjena picajzla za auto. Primera radi ogrebali su mu auto na sajmu automobila, a on kada je video umesto da ode tamo gde je posao, ode pravo kod farbara. On se zove Gaga. Evo ti njegov br. 063/233-966 pa da cujes iz prve ruke njegovo misljenje o tom autu. Slobodno ga zovi, rado ce te posavetovati, samo reci da ti je br. dao Aca sa Dorcola.

Link to post
Share on other sites

Moj drug je imao 320 is. Bio je kao nov, ali bukvalno. Imao je nevidjenih problema sa motorima (Namerno kazem motorima, jer ih je promenio nekoliko) Delovi skupi, sacuvaj boze (Dihtung glave 500 DEM, razvodna kapa 300 DEM, razvodna ruka 170 DEM) Inace decko je nevidjena picajzla za auto. Primera radi ogrebali su mu auto na sajmu automobila, a on kada je video umesto da ode tamo gde je posao, ode pravo kod farbara. On se zove Gaga. Evo ti njegov br. 063/233-966 pa da cujes iz prve ruke njegovo misljenje o tom autu. Slobodno ga zovi, rado ce te posavetovati, samo reci da ti je br. dao Aca sa Dorcola.

Pa nece bas da se vozis dzabe kao da vozis Golfa 2 1.6 diesel :prankster2:

Oces vozis Benku, ima da keshiras! Al onda se vozis i to je ono pravo :D zajebite sve price oko skupog odrzavanja u kontekstu benke jer tu postoji 200 razloga koji ce da skrate to "skupo".....

Link to post
Share on other sites

Delovi skupi, sacuvaj boze (Dihtung glave 500 DEM, razvodna kapa 300 DEM, razvodna ruka 170 DEM) Inace decko je nevidjena picajzla za auto. Primera radi

Aco zar se jos kod tebe koriste marke :P :lol: :lol:

Link to post
Share on other sites

Decko je imao auto od 1999-2001, a tada su bile marke.

Pa nece bas da se vozis dzabe kao da vozis Golfa 2 1.6 diesel :lol:

Oces vozis Benku, ima da keshiras! Al onda se vozis i to je ono pravo :lol: zajebite sve price oko skupog odrzavanja u kontekstu benke jer tu postoji 200 razloga koji ce da skrate to "skupo".....

Jedno je BMW, a drugo BMW "M". Razlika u ceni delova je u nekim slucajevima i DESETOSTRUKA.

Link to post
Share on other sites

Jedno je BMW, a drugo BMW "M". Razlika u ceni delova je u nekim slucajevima i DESETOSTRUKA.

Dobro covek kaze, po meni se za E30 320is ne treba placati toliko,jest da je to motorsport ali jedan 328i je podosta brzi od 320is.

Link to post
Share on other sites

Nasao sam M-a E36 metalik plavi za pristojne pare, samo ima 25 motor, fabricki mu je okrenuo lezajeve na radilici i stoji mu u garazi :lol:,mozda uzmem i taj motor da stoji malo kod mene :lol: ima nesto da se skloni sa njega neki Fandjo zadnji branik, felne i zadnji stopovi skroz beli, mozda i plin videcemo, uglavnom kad dodjem sa mora verovatno ga uzimam pa krecemo da sredjujemo :P

*objasnjenje

-zadnji branik je odvaratan ima neku fuj mrezicu itd... snimacu kako ga lomim, vec cimam neke ljude za fabricki

-felne su neke 17" nikako mu ne stoje, nasao sam fabricke od E36 M-a njih stavljam

-beli stopovi su nesto najgore sto je mogao da stavi, dolaze crveno beli zadimljeni

otom potom, daj prvo da ga uzmem.....

Link to post
Share on other sites

obavezno javljaj sta si uradio , jedva cekam ishod

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.