Vise ne mozes atestirati obican plinski uredjaj ako imas plasticnu usisnu granu??


Recommended Posts

Bio juce kod majstora da se raspitam, i on mi rece da od pre godinu dana vise ne mozes atestirati obican plin

ako imas sestaka sa plasticnom usisnom granom????

Zna li neko drugaciju informaciju?

'bem ti drzavu...

Link to post
Share on other sites

evo ti broj telefona instituta Vinca - biro za sertifikaciju pa kod njih mozes sve da proveris i da budes siguran da je informacija tacna.

011/80 66 430

Link to post
Share on other sites

Mislim da jeste tako, makar su drugaru tako rekli kada se raspitivao oko atesta bas zbog izbora majstora ko ce da ugradi auto-gas.I TREBA TAKO i nadam se da ce biti jos rigorozniji. Dati licence ko sme da ugradjuje gas i koja oprema na koji tip motora moze da ide. Kraj. Time dobijate da auto ide kako treba, nema ko vise da pljuje po plinu kako ne valja zato sto je na moderan motor stavio venturi ili ugradi majstor Brka iz komsiluka za dvaj'es evra jevtinije od najjevtinijeg krstenog majstora i kuka kako to ne radi. Plus, sto kad kupujete auto sa vec ugradjenim plinom znate da to valja i da je uradjeno po PS. Odlican potez, samo kad bi tako bilo za mnoge stvari gde bi nam bio kraj.

Link to post
Share on other sites

Hvala Ugi.

Slazem se ja da treba pobiti sve te majstore i baciti Hidrogensku Tsar bombu na sve te plinarose medj svom tom plastikom,

ali ja vucem drugu muku...

Mene je seronja od koga sam kupio kola zajeb'o za taj atest plina pa mi nije dao,

i sad se ja je*em sa policijom kad god mi zavire u gepek...

Ovaj plin me sasvim kulturno sluzi i koliko meni treba, dobro je.

Resio sam da pocupam taj stari plin i da ugradim drugi da mogu da ga atestiram,

ali eto, kako ljudi kazu, sa plastikom - corak.

Ne da mi se 800-1000e za sekvent, jer se ocekuje kcerka u oktobru i moram da otplatim kola da bih kupio kucu na kredit....

Sve u svemu, zacin C.

Link to post
Share on other sites

Neka je sa srecom sa porodicom.. A onda sto se tice BMW i porodice ili nadji bolje placen posao ili promeni auto. To dvoje obicno ne idu zajedno. ;)

Sala na stranu mislim samo na skupo odrzavanje. Srecno...

Link to post
Share on other sites