Recommended Posts

  • Replies 136
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Misko svaka cast na izboru! :D

Samo nam reci nesto o autu i jeli stock sto se tice motora.

...325is .92 za americko trziste, imao sve od opreme sad pola ne radi ! ;)

za motor nemam pojma, prica ide da je cipovan, ali dok ne otvorim kompjuter nije sigurno, inace ide dobro, ima sekvent plin (doduse najgori koji postoji ali sto je dzabe i bogu je drago) za sad radi i ide sasvim korektno !

...sto se motora tice ako ostane ovaj idu grane od M3 (cekaju u petici) kraci dif sa sperom, regulator pritiska goriva a za usis cemo jos da vidimo !

...inace izduv je vec rasterecen ima samo zadnji lonac i cuje se bolesno !

...sto se trapova tice tu treba malo da se radi, inace napred brake diskovi i koni stelujuci amortizeri a pozadi stizu isto koni stelujuci, uskoro !

opruge su neke crne, nisam uspeo da nadjem oznaku ali ko sto se vidi spustaju nekih 30mm

...kad poraste bice M :pilot:

Link to post
Share on other sites

Ode petica na dobos! :pilot:

...nece jos ima tu jos stosta da se poskida !!! ;)

...ko sto se vidi prvo su otisle felne ! ...a lepo bi sele i na crnog !? a ?

inace prezadovoljan sam sa voznjom istog ide odlicno (uglavnom poprecke), samo mu jos sper fali !

...za komsu sa avale jel tvoj ima sper ?

Link to post
Share on other sites

sele bi sele bi :pilot:

popreko se i vozi kako drugacije :D

Moj nema sper (cini mi se) ali se vozi kao da ima 2 :D ne primecujem nesdostatak ide po krivinama kako ja hocu, slusao me za sada !

...kako ti se bre cini !? ;)

il ima il nema razlika je ogromna !!!

Link to post
Share on other sites

prelep auto , pocni sa sredjivanjem tih zajebancija dok je ok vreme

Link to post
Share on other sites

...ma poceo, al necu nista da budzim pa ce da se oduzi a i cekale se table, konacno stigle pa se malo i vozim !!!

...nego sta bi za taj sper !?

Link to post
Share on other sites

Misko nemoj da si sisa nego slikaj taj auto da vidimo kakav je , mislis da si nas kupio ovom jednom slikom ?

... slazem se, daj vamo slike tog c'oupe-a be, sta si ga stego samo za sebe B) :D

Link to post
Share on other sites