Recommended Posts

  • Replies 188
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Osim blamiranja i udaranja u gume moze da se zavrsi na krovu ;)

haha to je ono zadnje sto bih hteo da mi se desi :D nek mi puknu sve gume,nek mi ne daj boze ostane volan u ruci ali na krov nikako :D

Link to post
Share on other sites

@Igor....da bas na te gume,zato sam i napisao da znas kako je....a sto se tice amortizera,slike sve govore...

@redeyez....ja nisam cuo da je neko uspeo da ga prebaci na krov,ako uspes ti si car..... :D Ne plasi ljude <_<

Link to post
Share on other sites

hoce li biti ove godine drifta na senaji kod malog pozarevca?

senaje nece biti jer su nesto poceli da grade tamo ali sam u pregovorima sa predsednikom opstine Sopot za stazu koja se nalazi na putu za Kosmaj kod manastira. staza je jako zanimljiva, za pocetnike idealna.

ako uspemo da se dogovorimo a verujem da hocemo to bi onda bilo 17 i 18 septembar ali do tad ima vremena. prvo Sombor pa posle ce da razmisljamo za dalje.

Link to post
Share on other sites

Osim blamiranja i udaranja u gume moze da se zavrsi na krovu ;)

Na ovoj stazi to je prakticno nemoguce i koliko god se naginje nemoze da se prevrne jer kliza ,ako ne udjes u drift opet gura preko nosa

nikada na krov ;)

Link to post
Share on other sites

tnx za info o senaji....a ovo za krov da dodam da ni to nije strasno,prvi put je frka,drugi put je vec opusteno...:prankster2:

Link to post
Share on other sites

senaje nece biti jer su nesto poceli da grade tamo ali sam u pregovorima sa predsednikom opstine Sopot za stazu koja se nalazi na putu za Kosmaj kod manastira. staza je jako zanimljiva, za pocetnike idealna.

ako uspemo da se dogovorimo a verujem da hocemo to bi onda bilo 17 i 18 septembar ali do tad ima vremena. prvo Sombor pa posle ce da razmisljamo za dalje.

17 i 18 nece sigurno jer tad planiramo 2. zvanicni skup ;)

Link to post
Share on other sites

Jeste :)

Ko hoce mozemo cak i polazak iz NS da organizujemo negde oko 7h ujutro,racunajuci da nam sa prikolicama treba oko 1,5h do Sombora,znaci da bi u Somboru najkasnije bili oko 8:30-9h.

Mi cemo u subotu vec napraviti stazu,tako da se u nedelju odma mozemo voziti,cim stignemo.

Svaki ucesnik ce popuniti prijavu da bi kasnije imali malo evidencije i nekih bodova :)

Bice napravljena i satnica za nedelju,ali to cemo se vec dogovoriti na brifingu u nedelju u zavisosti od toga koliko pocetnici treninga budu zelili da imaju.

Racunajte da svi dodjete do 9h najkasnije na stazu.

Link to post
Share on other sites

A sta za one koji nemaju ili ne mogu da se snadju?

Jel ima nesto u tom slucaju?

Moze bilo kakva kaciga ,nemora nista specijalno otvorena ,zatvorena sve jedno !

Ako neko bas nema ili nemoze da pozajmi nigde,i to ce biti reseno tako da nema brige !

Obezbedicemo 2/3 usluzne pa ko je na stazi taj ima na glavi i OK .

Link to post
Share on other sites

Jeste :)

Ko hoce mozemo cak i polazak iz NS da organizujemo negde oko 7h ujutro,racunajuci da nam sa prikolicama treba oko 1,5h do Sombora,znaci da bi u Somboru najkasnije bili oko 8:30-9h.

Mi cemo u subotu vec napraviti stazu,tako da se u nedelju odma mozemo voziti,cim stignemo.

Svaki ucesnik ce popuniti prijavu da bi kasnije imali malo evidencije i nekih bodova :)

Bice napravljena i satnica za nedelju,ali to cemo se vec dogovoriti na brifingu u nedelju u zavisosti od toga koliko pocetnici treninga budu zelili da imaju.

Racunajte da svi dodjete do 9h najkasnije na stazu.

Jel taj polazak iz NS-a u subotu ili nedelju ?

Link to post
Share on other sites