Bmw e36 320i


Recommended Posts

I sta je prasit po krivinama 120-150,ako su krivine blaze nerazumijem,moj zivot moja igra ja ovdje pitam samo za sigurnost auta.

Stvarno,sta je 150 km/h??? Uzmi bolje M3 E36,pa ga teraj 180+ km/h... U stvari,kad bolje razmislim,nemoj M3,ionako ih je sve manje zbog "trkaca" kao sto si ti...

A pitas za sigurnost auta? Pa pri toj brzini ne moze da te sacuva ni karoserija od tenka,tj od Volvo-a...

Slusaj,mi ne pricamo u prazno ovde samo zato sto nam je dosadno. Tvoj zivot-tvoja stvar,ali bice kasno kad neko strada ni kriv ni duzan zbog tebe. Svaki dan citamo po novinama o slicnim situacijama.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Da sada sam nasao sta je siromasna smjesa,ali kazu samo za obicni plin onaj venturi da zbog siromasne smjese krene detonirat.Kada je direktni plin onda moze malo veci okretaji.+Ima neki zastita koja stiti ventile neki flash kako sam skontao.Ali kazu da Bmw nema nikada problema sa plinom.I jeli tocno da neki seqvent uredjaji nakon odredjenog rpm-a prebacuju na benz?

Link to post
Share on other sites

ne znam da li se zajebavas ili ti je pera dioda brat od tetke ali ovo vise nema smisla pa u to ime kljuc.

Preporucujem dosta citanja, sve sto te zanima je manje vise napisano na forumu i to vise puta. Ako ti i posle visesatnog citanja bude nesto nejasno, otovoris temu, pitas, dobijes odgovor.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.