Recommended Posts

Sta moze da bude uzrok velike potrosnje plina,sipam 11,5 l plina i sa tim predjem oko 63km normalne voznje,probam da promenim pumpu da vidim da nije zbog loseg kvaliteta plina,i nista isto sve ..Da nije mozda protokomer,ili svecice.A svecice nisam dirao dve godine i toliko vec vozim na plin sa tim svecicama..Normalno je radio dok nisam otisao kod majstora da mi nastela plin i od tada mi potrosnja povecana.Mozda je protokomer pogresno podesen ili nesto drugo..

Link to post
Share on other sites

Pretpostavljam da ti je obican plin, tu protokomer nema veze. I sam si rekao da je sve bilo ok dok nisi otisao da ti se presteluje plin.

Link to post
Share on other sites

Zavrni plin do kraja ali izbroj koliko si krugova zavrnuo da bi mogao posle da vratis. Od skroz zavrnutog odvrni dva i po kruga i probaj tako.

Link to post
Share on other sites

ja predjem sa tih 11,5 litara 70km

ali nema vajde od takvog sipanja,meni cim plin bude blizu kraja tj ona rezerva on sam prebacuje na benzin,pa me j.be tako ne mogu do kraja da istrosim lepo

Link to post
Share on other sites

upravo to sto Boban kaze, samo sto ja za soma predjem 65 i to ako imam srece(samo voznja po gradu)...tako da je bar jos jedna crvena u steku,da ne zajebava i ne gubi pritisak-prebacuje na benzin...

Link to post
Share on other sites