Recommended Posts

Eo da i ja predstavim novi e34 ;) koga vecina i zna ...

1993 god

2.0 m20 (bio 4.0 )

Felne BORBET 8Jx4

gume napred 205 45

pozadi 225 45 (mada sam trebao vece al jbg )

distanceri napred 2,3cm...pozadi 3cm

ae malo slicice

http://imageshack.us/photo/my-images/97/31072011177.jpg/

ovih dana treba da zatamnim stakla,samo nzm jos koliko posto :) ja se vrtim negde oko 50,al videcu jos

verovatno da ga spustim jos malo napred

i u narednih par meseci da legne neki 2.5 m50 ili 2.0

to je to za sad ;)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 622
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

o kojoj cifri se radi ako nije tajna, ja znam za 1700e (najnize) da znam el da se kajem jos malo il da nastavim istim tempom sto ga nisam pazario ?

Link to post
Share on other sites

oko 2 soma din brate :D za ruke

skinuo zadnji lonac,ostavio srednji,produzio cevi do kraja i stavo 2 izduva sa onog mog remusa sto prodajem :)

znaci ni na kraj pameti mi nije palo da ce biti ovako bolestan zvuk... snimicu kad budem mogao pa cu da stavim

kakvi k***c lonci od 100,200e, ovo sam uradio i na pezou 205 gti,isto je bilo dobro :D al nemoze da se poredi sa ovim wub.gifwub.gifwub.gifwub.gifwub.gifwub.gifwub.gif

Link to post
Share on other sites

Koliko sam razumeo, izbacio si skroz zadnji lonac, imas samo dve cevi koje si izvukao od srednjeg?

Snimi sto pre kako se cuje, zivo me interesuje posto imam isti auto sa istim motorom.

Link to post
Share on other sites

Koliko sam razumeo, izbacio si skroz zadnji lonac, imas samo dve cevi koje si izvukao od srednjeg?

Snimi sto pre kako se cuje, zivo me interesuje posto imam isti auto sa istim motorom.

tako je, dve cevi(msm da su fi50) i navario sam dva remus topa na kraju i to je to...

snimio bi,al sam izgubio USB za fotoaparat,a telefonom nije bas najbolje :/

al bukvalno se cuje kao na klipu,za nijansu jace samo :D dodji do mene na nbg pa da cujes :P

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Jako lep e34, covek(VLADA_V6) ga je zaista dao za dzabe!! Puno srece, i da odradis jos to sto si zamislio! Nadji pod hitno taj usb, pa da vidimo remek delo od auspuha! ;)

Link to post
Share on other sites

Hvala,hvala...da malo prodje ova kriza,godisnji odmori kurci palci pa da polako skupljam parice i odradim ono sto sam hteo ;)

ajd sutra bas idem u selo pa cu da snimim mobilnim barem :) i da napravim neku seosku fotografiju :DD haha

Link to post
Share on other sites