e46 318d Touring M-Sportpaket II


Recommended Posts

  • Replies 117
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kada sam skinuo sada 18 " i stavio zimski set od 15", razlika je drasticna. Tako da si 100% u pravu. Drugi auto.

Link to post
Share on other sites

Pa meni je jedina razlika u sirini zadnjih guma za 1 cm, bile 245 a sad su 255, napred ostale 225... Sinoc sam ga vozio i nisam osetio nikakvu razliku u ubrzanjima... Jedino sto je tvrdji... Ma on je hrcak pa hrcak koje god tockove mu stavio... :)

Link to post
Share on other sites
Pa meni je jedina razlika u sirini zadnjih guma za 1 cm, bile 245 a sad su 255, napred ostale 225... Sinoc sam ga vozio i nisam osetio nikakvu razliku u ubrzanjima... Jedino sto je tvrdji... Ma on je hrcak pa hrcak koje god tockove mu stavio... :)

Ali reci im koliko hrcak malo trosi!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to post
Share on other sites
Hahaha, to jeste lepo, ali nije meni to za ponos... :)

Ako si ne zadovoljan ovim, dam ti ja moj 328IA, i ide i trosi, pa te nece biti "sramota". Isto je u full-u, sa 18 ", a za razliku u parama sacekacu te do posle nove godine. ;) :prodato:

Link to post
Share on other sites

Ko je pominjao sramotu? ;) Pravicu se da te nisam cuo :)

Jeste da trosi malo, ali stvarno mi ponekad fali da povuce malo bolje... Probacu sa cipom da nadoknadim pa sta bude... Necu da ga akam, ali kad zafali da ima... :prodato:

Link to post
Share on other sites

Druze,prvo auto ti je bombonica,a drugo te koje si video na banjici nemaju veze sa nama,a taj poligon nije bas mali,mi smo nize do radovog stadiona blize teniskim terenima,tako da slobodno u nedelju izvoli dodji da se upoznamo

Link to post
Share on other sites

Hvala, hvala, svraticu prvom prilikom, u subotu i nedelju slavim slavu tako da necu moci ovaj vikend... :)

Danas bio u Univerzitetskom naselju (Belville) posto su tamo snimali drugarovog GT-Ra za Top Speed pa rekoh da iskoristim priliku da napravim dnevni photo-session sa novim felnama...

001yy.th.jpg

002lv.th.jpg

003ti.th.jpg

004ca.th.jpg

005fz.th.jpg

006ng.th.jpg

007sg.th.jpg

008uv.th.jpg

009yx.th.jpg

010n.th.jpg

...a evo i koje slike GT-Ra :)...

171120092101.th.jpg

171120092108.th.jpg

Link to post
Share on other sites

Cip ce u svakom slucaju malo sacekati (ili nece docekati stavljanje) s' obzirom da cekam InPro farove iz Gang Land-a (350 EUR)...

1230067992.th.jpg

...i poruceni nosaci motora i menjaca u Delti (10.500 din.)...

...kupljene ATE plocice u Mass-u (4.200 din.)...

...kao i SACHS set kvacila u Vudim-u (15.300 din)...

...ufff dosta je... :)

Link to post
Share on other sites

Malopre u post-u sam hteo da ti napisem da jos stavis farove sa socivom i engel eyes i da stavis tacku oko stajlinga, ali vidim da imamo ista razmisljanja. :)

Link to post
Share on other sites